„Pro nás je to jeden z velice stěžejních zápasů. Měli bychom konečně zabodovat naplno, ale máme ještě v živé paměti oba loňské zápasy, které byly v režii SK, takže nečekáme nic jednoduchého," ví vedoucí Hředel Jan Sklenář.

Pikantní bude zápas pro Jakuba Hamouze a Martina Cibulku, kteří přišli do Hředel právě z rakovnického SK, na druhé straně povede Rakovnické kouč Tomáš Rendl, který za Hředle mnoho let nastupoval.

Ve středu Hředle odehrály přípravné utkání proti Řevničovu, který porazily 9:3.
„Proti Řevničovu hráli především náhradníci a dnes budeme dolaďovat standardní situace. Jinak by sestava měla být stejná, jako byla minulý týden v Libušíně," předpokládá Jan Sklenář, který doufá, že Hředelští konečně zvítězí za tři body. „Doufám, že na ně vlétneme a porazíme je. Nic jiného nám ani nezbývá, musíme už konečně vyhrát za tři body."

A Jak se na duel těší rakovnický protivník? „Na zápas se pochopitelně těšíme, i když v současné době nedokážu odhadnout v jaké sestavě nastoupíme, protože nás trápí marodka. Určitě nenastoupí Kýzl, který se v posledních zápasech dostal do dobré formy a jeho neúčast je pro nás velkým oslabením. Nejistý je i start můj či Gašpárka," řekl vedoucí a zároveň fotbalista SK Rakovník Marek Tvrz, který má o výkonech soupeře slušný přehled. „Výkony Hředel sleduji. Domácí zápas s Tatranem a s Hýskovem jsem viděl na vlastní oči. Vím, že hrají dost pasivně s výborně organizovanou obranou a v útoku spoléhají na brejky rychlonohého Vávry," popsal hru Hředel Marek Tvrz, který se stejně jako Jan Sklenář netají ambicemi svého soka porazit. „Každý zápas chceme vyhrát a derby ve Hředlích nebude žádnou výjimkou. Nicméně prioritou je, aby A-mužstvo v neděli porazilo doma Tuchlovice, tak uvidíme, jak bude náš výkon a sestava v sobotu vypadat, ale opakuji, že vyhrát chceme každý zápas."