První duel odehrají svěřenci trenéra Jaroslava Hamouze až skoro za měsíc, v sobotu 3. února v Žatci (10:30), kde je čeká účastník Ústeckého krajského přeboru, kde je však až čtrnáctý a na jaře se bude prát o záchranu.

V neděli 11. února (14:30) vyrazí Rakovník do Rokycan a to bude těžší oříšek. Domácí hrají divizi A a jsou v ní dvanáctí. Následuje sobota 17. února a duel v pražském Radotíně (11:00), kde místní Olympia hraje průměr pražské I. A třídy.

Hráčky SK Pavlíkov při první lednové přípravě v Sokolovně.
První začaly s přípravou pavlíkovské fotbalistky

Následuje už zmíněný střet s Tuchlovicemi. Sice menším klubem, než je Rakovník, ale aktuálně hrajícím špičku krajského přeboru. Tuchlovičtí hlavně mají v kádru dvě ještě nedávno rakovnické opory brankáře Radka Zacha a obránce Petra Duchoně. Hrát se bude v sobotu 24. února od 10:00 na umělce Tatranu.

Poslední zápas se Psáry má zatím jen datum – 2. března. Čas ani místo ještě určeny nejsou. Psáry jsou nováčkem I. A třídy, skupiny B, ale vedou si podobně jako SK Rakovník v áčku. I ony jsou po podzimu druhé, ale zatímco Rakovničtí sázejí spíše na mladé borce, Psáry mají hodně zkušenosti. Ať už to jsou brankář Foferka, ex-velvarský stoper Drozda či další hráči.