Vary jsou zatím v tabulce divizní skupiny A druhé za Hořovickem a do Strašecí stoprocentně pojedou bodovat, ne-li vyhrát. Koneckonců pro trenéra a někdejšího výtečného stopera Karla Tichotu to bude také zajímavý mač, za Rakovník také kdysi kopal.

Ale ještě větší pozornost budí rakovnický odchovanec Martin Psohlavec. Někdejší ligový borec si odskočil z německých soutěží zase zpět do Čech a ve Varech válí s jedenácti góly je aktuálně nejlepším střelcem všech českých divizí!

Minule proti Jindřichovu Hradci zařídil nejprve červenou pro soupeře (z následného TK padl první gól) a pak i pečetící gól. „Samozřejmě ho z Rakovníka výborně známe a víme, s kým máme tu čest. Martina musíme pohlídat hlavně ve vápně, je to typický koncák. A kdo ho bude hlídat? Já bych odhadl, že buď Honza Mrázek nebo Jirka Duchoň, podle toho, v jaké sestavě nastoupíme," říká zkušená opora Strašecí Ján Ducár.

Ten vidí sice Karlovy Vary jako TOP tým skupiny A, která má skvělou defenzivu a hlavně díky Psohlavcovi parádní útok, ale přesto věří, že doma je jeho tým schopen opět uspět. „Doma to urvat můžeme, hrajeme tady chytřeji. Pěkně z obrany, naši hru. Pak ale přijedeme ven, blázníme a neplníme úkoly od trenéra. Toho se musíme vyvarovat," doplňuje stále platný člen strašecké sestavy.

Před týdnem se zranil, protože začíná být znát, že se věnuje herně i trenérsky také farmě Sokola ve Mšeci. Dva zápasy za víkend jsou pro něj moc.

„Je mi třiatřicet, už musím opatrněji. Ale na Vary budu připraven" uklidňuje a dodává, že se těší i na nedělní mač Mšece s Braškovem. „Tam musíme hlavně pracovat na tom, aby kluci zase hráli s pokorou. První úspěchy v I. B třídě jim trochu moc stouply do hlavy, přitom všichni víme, že úspěch nikdy nepřijde sám," dodal Ján Ducár.