Krajský přebor

So. Nové Strašecí - Union Český Lev Beroun 2:4

I. A třída

Sokol Milín - FK Kněževes 3:0 (0:0)

FC Jesenice - FK Hořovicko B 5:1 (3:1)

Tatran Rako Rakovník - Tatran Sedlčany 0:0

I. B třída

SK Pavlíkov - Doksy 0:1 (0:1)

SK Lány - Ohnivec Městečko (2:0)

FK Chmel Mutějovice - Sokol Jeneč 0:2 (0:1)

SK Senomaty - Tuchoměřice 1:1 (0:0)

II. třída - 3. kolo

ESTA Oráčov - So. Mšec 3:2 (2:1) – (Bařtipán, Vachtl S., Katona P.), So. Branov - Sp. Řevničov 4:0 (3:0) – (Došek 2, Krátký, Hejda), TJ Čistá - So. Sýkořice 0:4 (0:1) – (Slabý 2, Diviš 2), FC Po Olešná - Sp. Lužná 2:3 (2:2) – (Ličman, Kurka – Ambrůžek, Hájek, Fronk), Ol. Rakovník - FK Hředle 2:0 (0:0) – (Drvota, Rek), Tn. Rakovník B - ČL Kolešovice 3:3 (1:0) –(Kollár 3 – Roubík 2, Kozák), TJ Roztoky - FC05 Zavidov 4:2 (2:2) – (Krůta V., Čermák M., Čiha, Makarský – Kubla, Devera).

1. ESTA Oráčov 3 3 0 0 17 : 5 9 ( 3)
2. Ol. Rakovník 3 3 0 0 12 : 1 9 ( 3)
3. Sp. Lužná 3 2 1 0 10 : 3 7 ( 4)
4. So. Branov 3 1 2 0 6 : 2 5 ( -1)
5. ČL Kolešovice 3 1 2 0 7 : 4 5 ( 2)
6. FC05 Zavidov 3 1 1 1 9 : 6 4 ( 1)
7. FC Po Olešná 3 1 1 1 7 : 6 4 ( -2)
8. So. Sýkořice 3 1 1 1 8 : 8 4 ( 1)
9. TJ Roztoky 3 1 1 1 6 : 6 4 ( 1)
10. Tn. Rakovník B 3 0 3 0 4 : 4 3 ( -3)
11. FK Hředle 3 0 1 2 1 : 6 1 ( -5)
12. So. Mšec 3 0 1 2 3 : 9 1 ( -2)
13. TJ Čistá 3 0 0 3 1 : 16 0 ( -6)
14. Sp. Řevničov 3 0 0 3 1 : 16 0 ( -3)

Střelci
Jeníček David (Oráčov) – 7, Bařtipán Jaroslav (Oráčov) – 5, Koc Jaroslav (Zavidov) 4, Diviš Luboš (Sýkořice) – 3, Došek Milan (Branov) – 3, Kollár František (Tn. Rakovník B) – 3, Kozák Lubomír (Kolešovice) – 3, Roubík Petr (Kolešovice) – 3, Slabý Jaroslav (Sýkořice) – 3,

III. třída - 3. kolo
TJ Šanov - SK Lány B 1:2 (0:0), So. Janov - SK Pavlíkov B 0:2 (0:2), FK Kněževes B - So. N. Strašecí B 3:3 (1:2) – (Kopřiva 2, Kostka – Kaválek 2, Vacek), Sp. Lužná B - So. Pustověty 2:1 (2:1) – (Dundr, Knobloch), SK Lišany - So. Branov B 2:1 (0:1) – (Hrazdil, Loder), B. Rynholec - So. Kroučová 3:2 (Němec 2, Měsíček), So. Srbeč - Sj. Chrášťany 1:3 (1:0) – (Svítek).

1. Sj. Chrášťany 3 3 0 0 8 : 3 9 ( 6)
2. SK Lány B 3 3 0 0 8 : 4 9 ( 6)
3. So. N. Strašecí B 3 2 1 0 7 : 5 7 ( 4)
4. So. Janov 3 2 0 1 6 : 5 6 ( 3)
5. SK Pavlíkov B 3 2 0 1 5 : 6 6 ( 3)
6. FK Kněževes B 3 1 1 1 7 : 7 4 ( -2)
7. Sp. Lužná B 3 1 1 1 5 : 5 4 ( -2)
8. B. Rynholec 3 1 1 1 3 : 3 4 ( -2)
9. TJ Šanov 3 1 0 2 5 : 4 3 ( -3)
10. So. Kroučová 3 1 0 2 10 : 10 3 ( 0)
11. SK Lišany 3 1 0 2 6 : 8 3 ( -3)
12. So. Branov B 3 0 1 2 4 : 6 1 ( -2)
13. So. Pustověty 3 0 1 2 4 : 8 1 ( -5)
14. So. Srbeč 3 0 0 3 4 : 8 0 ( -6)


IV. třída - 3. kolo
Ol. Rakovník B - TJ Slabce 9:3 (2:2) – (Drvota 4, Plánička 2, Kubla 2, Paseka), M. Hřebečníky - FC Hořesedly 1:2 (1:0) – (Zikmund), FALCO Kounov - FK Svojetín 6:0 (1:0) – (Huttr 2, Hubička Jiří 2, Salava, Kukla Z.), ESTA Oráčov B - So. P. Újezd 3:3 (0:2) – (Bařtipán 2, Sejpka), B. Lubná - SK Senomaty B 3:1 (2:0), So. Ruda - So. Lodenice 5:1 (1:0) – (Kuthan 2, Havlík P. 2, Kníže), FC Po Olešná B - R. Třtice 4:1 (4:0) – (Vašek 2, Žatecký 2 – Videman), FC05 Zavidov B – volno.

1. FC Po Olešná B 4 4 0 0 21 : 3 12 ( 3)
2. SK Senomaty B 4 3 0 1 9 : 5 9 ( 6)
3. ESTA Oráčov B 4 2 1 1 21 : 4 7 ( -2)
4. So. Ruda 3 2 1 0 13 : 7 7 ( 4)
5. FALCO Kounov 4 2 1 1 14 : 9 7 ( 1)
6. So. P. Újezd 3 2 1 0 11 : 6 7 ( 4)
7. Ol. Rakovník B 4 2 0 2 17 : 10 6 ( -3)
8. TJ Slabce 3 2 0 1 17 : 12 6 ( 0)
9. M. Hřebečníky 4 2 0 2 8 : 8 6 ( -3)
10. B. Lubná 4 2 0 2 8 : 10 6 ( -3)
11. FC Hořesedly 4 2 0 2 5 : 18 6 ( 3)
12. R. Třtice 4 1 0 3 12 : 15 3 ( 0)
13. FC05 Zavidov B 3 0 0 3 6 : 14 0 ( -6)
14. So. Lodenice 4 0 0 4 4 : 13 0 ( -3)
15. FK Svojetín 4 0 0 4 1 : 33 0 ( -3)

OP dorostu - 1. kolo
FK Kněževes - So. Mšec 1:6 (0:2) – (Čihař P.), Sp. Lužná - SK Lány 4:5 (3:2) – (Grenko 2, Kulik, Grill – Kratochvíl P. 3, Kratochvíl F., Frank), TJ Roztoky - FC Jesenice 5:3 (2:1) – (Kaplan 2, Farkas Mich., Maršík, Texl – Kováč 2, Rambousek), ČL Kolešovice - FC05 Zavidov 4:2 (Daniš 2, Novotný, Polánek).

OP st. žáků - 1. kolo
B. Rynholec - So. Mšec 4:2 (1:1) – (Haužvic 3, Ledvinka), TJ Čistá - ČL Kolešovice 2:6 (0:2) – (Mihál, Knot), Ch. Mutějovice - B. Lubná 0:6 (0:3), SK Lány - ESTA Oráčov 6:2 (2:1) – (Pavelka 2, Rigo 2, Stibor 2 – Zamba, Hospodářský).

OP ml. žáků - 1. kolo
Tn. Rakovník - TJ Slabce 7:3 (4:1) – (Kabele 2, Neveďal 2, Pšenička, Roušavý, Sejpka – Beránek, Galia, Hlaváčková), FC Jesenice - SK Senomaty 8:2 (Houdek 3, Pfeifer 2, Mutínský, Beneš, Sochor – Machková, Lisner F.), FC Po Olešná - SK Pavlíkov 0:2 (0:1) – (Mrzena, Grech), TJ Šanov - TJ Čistá 0:10 (0:6), TJ Roztoky - FC05 Zavidov – odloženo, SKP Rakovník – volno.

OP ml. žáků - 11. kolo

TJ Čistá – SKP Rakovník 1:2 (0:0) – (Beneš – Kadar, Jirásek)

OP st. přípravek - 1. kolo
So. Janov - B. Lubná 1:1 (0:1) – (Holátko), Tn. Rakovník - SKP Rakovník 3:1 (1:0) – (Sejpka, Šperl, Roušavý - Kalvach), Sp. Řevničov - Sp. Lužná 6:2 (1:1) – (Sedláček 3, Skoupý L. 2, Skoupý F.), FC Jesenice – volno.

OP ml. přípravek - 1. kolo
Tn. Rakovník - So. N. Strašecí 7:0, SKP Rakovník - SKP Rakovník B 10:1 (4:0) – (Rohla 3, Ledvina 2, Tesař 2, Šrédl 2, Devera – Hornof)

III. liga žen

SK Pavlíkov - Blatná 2:1 (0:1) (Hejdová - vlastní)

II. liga žen

FK Rakovník - Liteň 0:4 (0:2)