Jediný rakovnický zástupce – FK Hředle, hned v úvodu turnaje zdolal v nervy drásajícím zápase Společenství Dobrá/Družec 6:5 brankou Roubíka tři sekundy před koncem a díky dalším výhrám nad SK Lhota 2:1 a 3:1 nad Sokolem Hostouň získal v turnaji hezké třetí místo.
Čtvrtá příčka patří společenství Dobrá/Družec po výhrách nad svými kladenskými kolegy ze Lhoty 1:0 a Hostouně 2:1. Pátou příčku obsadili hráči Sokola Hostouň.

V závěru turnaje byli vyhlášeni nejlepší brankář Pavel Bichrt z Loun a hráčem turnaje se stal hředelský Ondra Roubík.

Konečné pořadí:
1. FK Dobroměřice ⋌(23:3) 13
2. FK Louny ⋌(19:3) 13
3. FK Hředle ⋌ 9
4. Společenství Dobrá/Družec ⋌ 6
5. Sokol Hostouň 3
6. SK Lhota ⋌ 0

V neděli si to mezi sebou rozdaly nejmladší přípravky a kdo přišel povzbudit malé kluky, určitě nelitoval. ,,V neděli panovala asi nejlepší atmosféra v letošním ročníku, diváci povzbuzovali všechny týmy a zaslouží si jedničku z hvězdičkou" prozradil dojmy z turnaje zástupce pořadatele TJ TZ Rakovník Bedřich Koch.

V úvodu turnaje se střetly SKP Rakovník a Hředle. V zápase, jenž nabídl několik zvratů, zvítězili rakovničtí mladíci 6:3. SKP pokračoval v dobrých výkonech a po dvou dalších vítězstvích si zajistil postup do semifinále. Druhý zástupce Rakovnicka však prohrál se Lhotou 2:4 a hrál jen malé semifinále. Právě Lhota doprovodila SKP do bojů o medaile. Čtvrtým týmem skupiny byli kluci z SK Kladno, kteří však žádný zápas neprohráli vyšším, než dvoubrankovým rozdílem, což jen dokresluje vyrovnanost turnaje.

Ve druhé skupině se dařilo Tatranu Rakovník, který postupně porazil Kaznějov 5:2, Baník Švermov 2:0 a s Dobou/Družcem remizoval 1:1. Oba týmy měly stejně bodů i skóre a tak o prvním místě ve skupině musely rozhodnou pomocné penalty. Jedinou branku vstřelil ve čtvrté sérii brankář Společenství Jakub Abrhám a kladenský tým šel z prvního místa. Na třetím místě skupiny B skončil Švermov a čtvrtý byl Kaznějov se stejným bodovým ziskem.

V malém semifinále Hředle porazily Kaznějov a následně v souboji o páté místo podlehly Švermovu 0:2. V souboji o finále mezi SKP Rakovník a Tatranem viděli diváci hezký fotbal a spoustu šancí. Lepším týmem byl nakonec SKP, který vyhrál 3:0. Druhý finalista vzešel z kladenského derby, ve kterém Lhota vyhrála přesvědčivě nad Společenstvím 5:1. Bronzové medaile visí na krku hráčům Tatranu, kteří po zásluze vyhráli nad Společenstvím 2:0. Střelcem zápasu se stal Dominik Meduna.

Finále zahájil SKP náporem a ujal se vedení 1:0. Lhota se z tlaku vymanila ve druhé pětiminutovce a byla dvakrát blízko vyrovnání. Následně vzal osud do svých nohou Kryštof Mrhal, který vstřelil hattrick a zajistil SKP Rakovník triumf v turnaji.

Při slavnostním zakončení dostali všichni hráči medaile a věcné ceny. Rozhodčím turnajů byl Miloslav Andrle a píšťalku vzal do svých úst i Bedřich Koch, který předal individuální ceny brankáři Jakubovi Abrhámovi ze společenství Dobrá/Družec a hráči turnaje Šimonovi Sedlákovi z Kaznějova. ,,Děkuji našim partnerům za podporu akcí a rád bych pozval diváky na další víkendové pokračování. V sobotu Memoriál Miloslava Krause starších přípravek a v neděli ČUS CUP mladších kolegů," řekl na závěr Koch.

Konečné pořadí:
1. SKP Rakovník
2. SK Lhota
3. Tatran Rakovník
4. Společenství Dobrá/Družec
5. Baník Švermoc
6. FK Hředle
7. SK Kladno
8. FK Bohemia Kaznějov

Autoři: Bedřich Koch, Josef Rod