FC Čechie Velká Dobrá - TJ Sokol Branov 2:1 (2:1)

S velkými starostmi v sestavě bez opor Podzemského, Opla, Tkáče i Poláka se trápil trenér Bedřich Koch před dalším výjezdem pro body na hřiště soupeře a po porážkách v Braškově a Hřebči ani tentokrát Branov venku nebodoval.

I přes počáteční nápor domácích se z vedení radovali hosté, když Červenkovu střelu gólman ještě vyrazil, ale Cihelka pohotově vrátil do sítě na 0:1. Během dalších deseti minut se ale skóre otočilo ve prospěch Čechie na 2:1 a byli to domácí, kteří i v dalším průběhu většinou diktovali tempo zápasu.

S koncovkou však byli na štíru, nebo jim stál v cestě gólman Bartyzal. Na druhé straně Štiller svoji šanci na vyrovnání také nevyužil, a tak utkání skončilo těsným, ale zaslouženým jednogólovým vítězstvím domácího týmu.

Hosté však i z úst trenéra Kocha vyslechli pochvalu za obětavost a bojovnost a celkově nezanechali ve Velké Dobré vůbec špatný dojem.

Sokol Branov: Bartyzal - Helebrant, Kougl, Dochtor, Cihelka, Štiller, Rasocha (66. Konopásek), Kruba, Šindelář, Dubský, Červenka. Trenér Bedřich Koch.

MIROSLAV KOLOC