FC 05 Zavidov – Olympie Rakovník 1:2 (1:2)

V utkání měla daleko více ze hry hostující Olympie Rakovník. Ale ani domácí nedali svoji kůži zadarmo. První branky se přítomní diváci dočkali ve dvacáté minutě. Hosté předvedli na hranici pokutového kopu rychlou narážečku, na jejímž konci byl Kolář, který propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. Vedoucí branka sice hosty uklidnila, ale domácí zvýšili agresivitu a bylo znát, že chtějí bodovat. Vyrovnat se jim podařilo ve 31. minutě Blechou. Ten tvrdou střelou orazítkoval břevno, míč se poté odrazil na brankovou čáru a následně zamířil do branky – 1:1. Poslední branka zápasu padla minutu před koncem prvního dějství, když si zavidovský brankář vyšlápl na Dyršmída. Rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil faulovaný hráč – 1:2.

Ve druhém poločase se snažila Olympie vstřelit uklidňující branku, Zavidovští se pro změnu tlačili za vyrovnáním. Nakonec ale všechny zavidovské šance zlikvidoval hostující brankář Paseka. Posledních patnáct minut se doslova odehrávalo na hranici regulérnosti. Zavidovské hřiště zahalil takový hustý mlžný oblak, že hráči neviděli na druhou stranu hřišti.

Olympie Rakovník: Paseka – Křováček, Šmíd, Novák, Pech, Cír, Koch, Kolář, Rek, Dyršmíd, Kubla.