SK Senomaty – Tuchoměřice 1:1 (0:0)

Domácí mužstvo bylo hned od úvodních minut lepším celkem. Hosté naopak působili unaveným dojmem. Nikam se nehrnuli. Měli sice pár nebezpečných střeleckých pokusů, zejména v prvním poločasu, ale senomatský gólman Červený byl stoprocentní. Senomatší fotbalisté nejednou zle zatopili tuchoměřické obraně. V první velké šanci se ocitl domácí Klouček, ale poslal míč nad konstrukci tuchoměřické svatyně. O několik minut později zvedl senomatskou lavičku na nohy Korčák, ale ani ten neměl střelecký den. Z malého vápna nedal. O několik minut později se v další brankové příležitosti ocitl znovu Korčák, ale ani napodruhé nedokázal brankáře Tuchoměřic překonat.

V druhém dějství se dočkali diváci konečně dvou branek. V 55. minutě utkání zatáhl míč po pravé straně Hůla, přetaženým centrem našel na zadní tyči osamoceného Karnolda a ten si ví v takových to situací rady – 1:0. Domácí se z těsného vedení neradovali příliš dlouho. Již v šedesáté minutě utkání zahrávali domácí standardní situaci. Do vápna si naběhl tuchoměřický útočník, jenž překonal hlavou senomatského Červeného – 1:1. Senomatští fotbalisté sice v poslední dvaceti minutovce zatlačili svého soka na vlastní polovinu, ale branku dát nedokázali. Přitom měli k dobru několik rohových a trestných kopů, ale vždy chyběl větší klid a přesnost v zakončení. V posledních minutách se mohlo opět potvrdit známé sportovní „Nedáš, dostaneš“, štěstněna nakonec stále ale při domácích. Po standardní situaci se míč odrazil na malé vápno, kde číhal tuchoměřický hráč. Ten ale místo klidného zakončení poslal míč daleko vedle.

„Sehráli jsme druhý domácí zápas. Hráli jsme hezký, pohledný fotbal, an který se dalo i dívat. V první půli jsme si vytvořili řadu brankových příležitostí, ale neproměnili jsme je. Chyběl nám větší klid a pohoda v zakončení. Musím ale především pochválit rozhodčí, kteří pískali na výbornou,“ vrátil se k utkání senomatský lodivod Zdeněk Vodrážka.

SK Senomaty: Červený – Pichner, Kohout, Havel, Trešl – Štiller (82. Hvězda), Klouček, Fronk, Hůla (75. Sekyra) – Korčák, Karnold (57. Mácha)