Před námi je již pouze jedno kolo, které se hraje 8. března, ale jedno je jisté, pohár neobhájí loňský suverénní vítěz SK Pavlíkov, ale naopak jej získá nováček nejvyšší okresní soutěže Olympie Rakovník. Ta si klidně může dovolit ztratit body v posledním pohárovém utkání, neboť vzájemné zápasy hovoří jednoznačně pro ni.

Dorost SK Rakovník – SK Senomaty 10:0 (5:0)

Za velmi větrného počasí sehrála obě tyto družstva dosti náročný zápas. Míč neustále někde létal a velmi často měnil směr. Jenže tyto podmínky jsou pro obě mužstva stejné, takže vymlouvat se na počasí nikdo nemůže. Dorostenci tak přichystali svému novému trenérovi Bedřichu Kochi příjemný dárek k jeho jmeninám, když v sobotu roznesli

nakopytech tým Senomat. Ten působil poněkud strnulým dojmem. Především vázla kombinace směrem dopředu a útočníci byli bezzubí a nehrozilo od nich téměř žádné nebezpečí. To naopak dorostenci pořádajícího klubu hráli jako o život, kombinovali a bojovali, a skoro všechny své šance dokázali zužitkovat a zápas rozhodli defakto již v prvním poločase, když dokázali soupeři nastřílet pět branek a stejný počet přidali i po změně stran.

Dorost SK Rakovník: Zika – Tóth, Jiřík, Kočárek, Jirásek – Polcar, Hink, Houf, Jelínek – Lupák, Koloc.

Střídali: Hvězda, Helebrant, Wittmann

Trenér: Koch

SK Senomaty: Červený – Trešl, Fronk, Havel, Kodeš – Liprt, Pichner, Kotek, Mácha – Lahvička, Karnold.

Trenér: Vodrážka