OP dorostu - 1. kolo
Sp. Lužná - SK Pavlíkov 5:5 (4:1) – (Holub 3, Hájek, Blecha – Cílek 2, Hornof, Gebhart, vlastní), SK Lány - B. Lubná 2:1 (Milfait, Řežábek), SK Senomaty - FK Hředle 0:16 (0:9), FC05 Zavidov – So. Srbeč 10:1, FC Po Olešná - TJ Čistá 4:2 (Jiránek 2, Jelínek, Sládek M. – Plincner 2).
1. FC05 Zavidov 9 9 0 0 84 : 10 27 ( 9)
2. FK Hředle 9 7 1 1 57 : 14 22 ( 10)
3. SK Lány 9 6 0 3 40 : 15 18 ( 0)
4. B. Lubná 9 5 1 3 24 : 18 16 ( 4)
5. So. Srbeč 8 4 1 3 25 : 24 13 ( 4)
6. Sp. Lužná 8 3 2 3 19 : 38 11 ( -4)
7. TJ Čistá 9 3 0 6 23 : 28 9 ( -3)
8. FC Po Olešná 9 2 1 6 16 : 43 7 ( -2)
9. SK Senomaty 9 1 0 8 11 : 83 3 (-12)
10. SK Pavlíkov 9 0 2 7 19 : 45 2 (-10)

OP starších žáků - 1. kolo
SK Lány - SK Pavlíkov 0:4 (0:3).
Tabulka po podzimní části
1. SK Pavlíkov 5 4 0 1 16 : 2 12 ( 6)
2. B. Rynholec 5 4 0 1 14 : 2 12 ( 3)
3. Ch. Mutějovice 5 3 1 1 17 : 5 10 ( 4)
4. Sp. Lužná 5 2 1 2 16 : 9 7 ( 1)
5. ČL Kolešovice 5 1 0 4 6 : 18 3 ( -6)
6. SK Lány 5 0 0 5 1 : 34 0 ( -9)

Okr. pohár st. žáků - 5. kolo
SK Pavlíkov - Sp. Lužná1:1 (0:1), Ch. Mutějovice - B. Rynholec 2:4 (1:2), SK Lány - ČL Kolešovice 2:0 (1:0) – (Fencl, Donda).
Tabulka po podzimní části
1. Sp. Lužná 5 3 1 1 27 : 4 10 ( 4)
2. Ch. Mutějovice 5 3 1 1 19 : 7 10 ( 4)
3. SK Pavlíkov 5 2 3 0 19 : 3 9 ( 3)
4. B. Rynholec 5 3 0 2 22 : 8 9 ( 0)
5. SK Lány 5 1 1 3 4 : 24 4 ( -2)
6. ČL Kolešovice 5 0 0 5 0 : 45 0 (-12)

Okr. pohár ml. žáků sk. A - 3. kolo
TJ Čistá - SK Senomaty 4:1 (2:0) – Čech 2, Kos 2 – Klazan),SKP Rakovník - FK Rakovník – odloženo na 2.11.
1. SKP Rakovník 2 2 0 0 7 : 0 6 ( 6)
2. FK Rakovník 1 1 0 0 7 : 2 3 ( 0)
3. TJ Čistá 2 1 0 1 4 : 2 3 ( -3)
4. SK Senomaty 3 0 0 3 3 : 17 0 ( -3)

Okr. pohár ml. žáků sk. B - 3. kolo
FK Kněževes - Sp. Řevničov 1:6 (1:3) – (Skála – Skoupý F. 2, Hladký 2, Skoupý L., Klíma), So. Janov – volno.
Tabulka po podzimní části
1. Sp. Řevničov 2 2 0 0 12 : 1 6 ( 3)
2. So. Janov 2 1 0 1 2 : 7 3 ( 0)
3. FK Kněževes 2 0 0 2 2 : 8 0 ( -3)


Okr. pohár st. přípravek sk. A - 3. kolo

SKP Rakovník A - FK Kněževes – odloženo na 31.10., SK Pavlíkov A – volno.

Okr. pohár st. přípravek sk. B - 3. kolo

SK Pavlíkov B - Tn. Rakovník 0:6 (0:3), SKP Rakovník B - FC Jesenice – odloženo na 2.11.
1. Tn. Rakovník 3 2 1 0 19 : 2 7 ( 4)
2. SKP Rakovník B 2 1 1 0 5 : 3 4 ( 4)
3. SK Pavlíkov B 3 1 0 2 9 : 10 3 ( -3)
4. FC Jesenice 2 0 0 2 1 : 19 0 ( -6)

Okr. pohár ml. přípravek - 5. kolo
SKP Rakovník A - Sp. Řevničov 13:10 (5:7) – (Havel 5, Polcar 3, Šrédl 2, Erben 2, Kulhánek – Charvát 7, Bohatý 3), SKP Rakovník B - FK Hředle 10:2 (2:2) – (Šrédl 3, Bodinger 2, Polcar 2, Havel, Kiš, Hrouda – Fiška 2), Tn. Rakovník – volno.
Tabulka po podzimní části
1. SKP Rakovník A 4 4 0 0 64 : 35 12 ( 6)
2. Sp. Řevničov 4 3 0 1 36 : 19 9 ( 3)
3. SKP Rakovník B 4 2 0 2 43 : 38 6 ( 0)
3. SKP Rakovník B 4 2 0 2 43 : 38 6 ( 0)
4. Tn. Rakovník 4 1 0 3 18 : 42 3 ( -3)
5. FK Hředle 4 0 0 4 7 : 34 0 ( -6)

JAROSLAV KRAUS