Český lev Beroun - SK Rakovník
4:3 (3:0)

Po první 10minutové pasáži, ve které se mužstva navzájem oťukávala, mohl Rakovník ve 12. minutě otevřít skóre zápasu. Na dlouhý pas vyběhl domácí brankář netakticky, Loula byl u míče dřív, ale přihrávku na Černého, na kterého zívala prázdná branka, dal o zlomeček později, takže následnou střelu Vojty dobíhající obránci zblokovali. O dvě minuty později uhodilo na druhé straně. Kombinace domácích skončila nepřesnou přihrávkou, kterou nešťastně tečoval Volráb a volný útočník Berouna otevřel skóre. Ve 26. minutě zažil Beroun radost podruhé. Folkman v brance Rakovníka nedosáhl na centr – 2:0. Pohroma dál pokračovala. Po nepřesné přihrávce Špičky vyřešili domácí vzorově svoje přečíslení – 3:0. Útoky hostů bohužel končily před pokutovým územím soupeře.
Na začátku druhé půle naskočil na hrot útoku Ondra Folkman a během pěti minut se postaral o drama v zápase. Nejdříve po centru Černého a teči Kocha trefil z malého vápna a druhou branku dosáhl vzorovým náběhem na roh Kocha a hlavou snížil již na 3:2. V této době se zdálo, že Rakovník neodjede z Berouna s prázdnou. Bohužel v 62. minutě přišla standardka Berouna, nedorozumění brankáře Folkmana s obranou a šikovný domácí útočník prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 4:2 . Ani tento okamžik však nezlomil rakovnickou snahu o korigování výsledku. Rakovník dál bušil do defenzivních vrat svého soka a ten i se štěstím odolával útočným vpádům. Poslední gólovou tečku zápasu napsal v poslední minutě utkání Koch, který proměnil pokutový kop za sražení Vojty Černého ve vápně. Víc už hosté nestačili a přišli o možnost stále bojovat o první dvě příčky.
,,Dnes jsme doplatili mimo nešťastné první branky na hrubé chyby jednotlivců. Bohužel někteří hráči nebyli připraveni, jak by měli. A také jsme opět doplatili na nedisciplinovanost a herní nekázeň. Ve druhém poločase jsme neměli co ztratit a alespoň jsme si částečně napravili reputaci. Je to pouze slabá náplast na velkou ránu,“ zhodnotil zklamaně utkání trenér Bedřich Koch.
Sestava: J. Folkman - Volráb, Hamouz(20. Krejčí), Kučera, Vorel - Špička (50. O. Folkman), Koch, Ruprecht, Loula (62. Makarský) – V. Černý, Sixta.
Trenéři: B. Koch a M. Trešl

BEDŘICH KOCH