Dorostenci SKR přenechali nováčkovi šest bodů

RAKOVNÍK - Ve druhém kole nového ročníku divize přivítaly dorostenecké týmy SK Rakovník nováčka soutěže. Jejich přání, získat po úvodních porážkách vDěčíně maximum bodů, se nesplnilo. Naopak hostům přenechali všech šest.

31.8.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník/Martin Kůs

SK Rakovník – FK Neratovice 1:2 (0:1)
První velkou příležitost otevřít brankový účet vzápase starších dorostenců měl už v5. minutě po úniku Jiráska domácí Lupák, ale ze dvou kroků nedokázal míč poslat do sítě. Zanedlouho poté měl Lupák další šanci, ale mířil jen do gólmana. Mírná územní převaha domácích vprvním poločase pokračovala, ale byli to hosté, kteří ve 28. minutě po odraženém rohovém kopu trefili šibenici a ujali se vedení 0:1. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Byli to však opět Neratovičtí, kteří dali gól, když potrestali hrubou chybu domácí obrany. Poté se Rakovničtí snažili o korekci nepříznivého stavu, vypracovali si několik slibných příležitosti, ale do černého se trefil jen Polcar hlavou po rohovém kopu.
„Zbytečná porážka. Myslím, že jsme po fotbalové stránce byli lepší a měli i více ze hry, ale hosté nás předčili bojovností a důrazem. Navíc dokázali potrestat naše chyby, naopak my jsme trestuhodně šance zahazovali“, ohlédl se za duelem zklamaný domácí trenér Miroslav Křivánek.
SK Rakovník: Zíka – Polcar, Tóth, Hvězda, Houf – Kočárek, Helebrant, Jirásek, Jelínek – Lupák, Wittmann. Střídali Tvrz, Koloc a Weis. Trenér Miroslav Křivánek.
SK Rakovník – FK Neratovice 1:3 (1:0)
Zápas mladších dorostenců začal pro domácí výborně, když Beneš už ve 2. minutě potrestal chybu gólmana hostí, jemuž se nepovedl odkop. Po prvním poločase, vněmž měli navrch Rakovničtí, se po změně stran chopili dirigentské taktovky Neratovičtí a zpokutového kopu nařízeného za faul Běleckého vyrovnali na 1:1. Tlak poté korunovali i druhou branku. Domácí se pak snažili o vyrovnání, vsadili vše na útočnou kartu, ale srovnat skóre se jim nepodařilo. Naopak to byli hosté, kteří pět minut před koncem střetnutí po brejkové akci pečetili třetí brankou své vítězství.

SK Rakovník: Lenner – Bělecký, Šika, Hanzl, Kinter – Černý, Pešta, Tvrz, Koch – Beneš, Hora. Střídali Schwendt, Murčo a Ruprecht. Trenér Jiří Týče.

31.8.2007

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Geodeti a ostatní 20 000 Kč Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii a zeměměřictví Ostatní odborní pracovníci. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zařazení dle katalogu správních činností - 2.62.11- Systémové činnosti při vedení a obnově operátu, zjišťování průběhu hranic., Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky, 5 dnů sick day., Motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 30.9.2018 na e-mail Marcel.Franek@cuzk.cz, Kontakt: osobně, tel. 313521613 nebo e-mailem.. Pracoviště: Katastrální úřad pro středočeský kraj - pracoviště rakovník, Na Sekyře, č.p. 2123, 269 01 Rakovník 1. Informace: Marcel Franěk, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 22 000 Kč Všeobecné sestry a porodní asistentky bez specializace Ranní zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí), základní zdravotní péče (odběry, převazy, TK, podávání léků) administrativní činnost (zápis intervencí, spolupráce s lékařem - zpracování vizit), Požadavky: znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), zodpovědnost, empatie, pracovitost, týmovost, praxe v obdobném zařízení výhodou, čistý RT., Nabízíme: firemní benefity, možnost ubytování, úhradu požadovaného kurzu, měsíční masáže, příspěvek na obuv, ošacení., Nástup možný dle domluvy i dříve, smlouvu možno prodloužit na dobu neurčitou., Kontakt: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz. Pracoviště: Alma mater, o.p.s., Dukelská, č.p. 1142, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Eva Benešová, +420 734 750 821. Věda a výzkum - Specialisté v oblasti vědy a techniky 22 000 Kč Specialisté v oblasti vědy a techniky Technik/technička zkušební laboratotoře. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: práce při provádění zkoušek stavebních materiálů a konstrukcí v laboratoři a na stavbách., Požadujeme: min. SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření (stavební apod...), aktivní práci na PC (MS Office), pečlivost, samostatnost, dochvilnost, časovou flexibilitu, logické myšlení. Aktivní řidič sk. B. , Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, možnost kariérního postupu., Kontakt: e-mailem vymyslicky@qualiform.cz. Pracoviště: Qualiform, a.s. - řevničov, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Petr Vymyslický, . Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 14 650 Kč Manipulační dělníci ve výrobě manipulační pracovník skladu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14650 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Český inter control cz kom. spol., Na Spravedlnosti, č.p. 2542, 269 01 Rakovník 1. Informace: Jana Rendlová, +420 313 515 718.

Hokejisté HC Rakovník porazili v prvním čtvrtfinálovém duelu Černošice 5:4.

Rakovník pohasl, ale jen na stadionu, výhru mít asi bude

Pozemní hokejisté Rakovníka nasázeli Bolevci osm gólů.
4

Výkon rakovnického týmu gradoval po přestávce

-

To tu ještě nebylo. Noční turnaj ve fotbale jeden na jednoho

Mladá Boleslav - V sobotu 29. září od 20 hodin se pod září reflektorů uskuteční turnaj ve fotbale jeden na jednoho.

-

Mladší žáci pálili jako o život

Rakovnicko - Okresní přebor mladších žáků pokračoval zápasy pátého kola. A mladí fotbalisté pálili jako o život.