První utkání hrály s Duklou Praha, na kterou minulý týden nedosáhly. Nyní tomu bylo jinak. Dukla měla ještě o jednu hráčku méně a síly se projevily. Když dala první branku Fedorková, trochu se hra uklidnila a pak měla na navýšení čas i Skramuská, která poslala míč do sítě skoro z půlky za vytaženou gólmanku – 2:0.

Se Zlíchovem to už tak jednoduché nebylo. Stoperka Hájková nemohla zasáhnout do hry, takže děvčata musela odehrát zápas bez střídání. I když prohrála 0:2, v utkání nic nevypustila a byla téměř rovnocenným soupeřem.

V posledním duelu s Jabloncem se už zdálo, že to bude konečná fyzických dispozic rakovnických hráček. Opak byl ale pravdou. „Holky se vyždímaly, co to šlo, takovou aktivitu a bojovnost jsem ani nečekala. Naštvala mě zbytečná ruka, která hraničila až s volejbalem od Holíkové.

Mrzelo mě to hlavně kvůli holkám, které si zápas dobře rozehrály a díky pokutovému kopu najednou prohrávaly 0:1. Přišla i řada na nás a Fedorková srovnala. Měla jsem velkou radost nejen z výsledku 1:1, ale také z odhodlání, které všechny do turnaje vložily, chválím…“ hovořila spokojeně trenérka Bianka Joglová.

FK Rakovník: Horáčková – Holíková, Hájková, Kosová – Skramuská, Štillerová, Dušková – Fedorková. Střídala Paulová.