Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Drama v Souši rozhodla Dubcová

Souš – Pavlíkovské Lvice zvládly dramatický divizní duel na umělé trávě v Souši, když vítěznou branku vsítila Dubcová v závěru první půle. Díky výhře si drží v závěsu za vedoucí Chyší, na kterou ztrácí tři body.

26.4.2017

Lvice z Pavlíkova vyhrály v Souši díky brance Dubcové 1:0.Foto: Petr Růžek

I přes skvělý nástup hostujícího celku, kdy Lvice kombinovaly a balón až na výjimky domácím nepůjčily, dokázaly z jasného zápasu udělat drama až do poslední minuty. První a jediný gól zápasu vstřelila v závěru poločasu Dubcová, když se z 30 metrů napřáhla a střelou pod břevno překvapila brankářku.

Jen rozpačitě hodnotí trenér Miroslav Macák výkon svých svěřenkyň. „Utkání dvou rozdílných poločasů. Úvod zápasu patřil jednoznačně nám. Měli jsme spoustu gólových šancí, které ale bohužel zůstaly neproměněny, až kromě jediné. Druhý poločas byl jen s vypětím všech sil ubráněný. Zbytečně jsme si zápas zdramatizovali."

Střelkyně jediné branky Klára Dubcová měla z první jarní venkovní výhry velkou radost. „Do zápasu jsme šly s nejistou sestavou po zdravotní stránce a hlavně s tím, že soupeř je na domácí půdě velmi nepříjemný. Zápas od prvních minut vypadal, že bude jednoduchý, měly jsme několik gólových šancí, které jsme klasicky neproměnily. Důležitý byl gól do kabin. Druhý poločas hrozil především soupeř, my jsme se nesmyslně zatáhly, ale naštěstí jsme výsledek udržely."

SK Pavlíkov: Dolejšová – Adéla Brabcová, Bártová, Vajcová, Šarlingrová – Andrová, Alžběta Brabcová, Pázlerová, Kieryková – Churanová, Dubcová, střídaly: Wittmannová, Seidlová, Kutílková.

Autoři: Alžběta Brabcová, Josef Rod

Autor: Josef Rod

26.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Celkem na úseku dálnice D6 bouralo 42 aut.
41

Silnici na Kladensku a Praze-západ ochromily nehody více než čtyřiceti vozidel

Vlídný humor spisovatele Roberta Fulghuma zaplnil divadlo

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Že americký spisovatel Robert Fulghum baví čtenáře po celém světě, ty české nevyjímaje, se v pondělí v podvečer mohl přesvědčit každý, kdo alespoň nahlédl do sálu Tylova divadla. Bylo v něm plno. Nikdo si totiž nechtěl nechat ujít nejen scénické předčítání z autorovy knihy Drž mě pevně, miluj mě zlehka, ale také šanci ulovit spisovatelům autogram či společnou fotografii.

Na ranči U Bentleyho zakončí sezonu Hubertovou jízdou

Rakovník - K zakončení sezony jezdeckých závodů neodmyslitelně patří takzvaná Hubertova jízda. Ta se pořádá na počest patrona honu sv. Huberta, jehož svátek připadá na 3. listopad. Hubertovu jízdu pořádá i Simona Salamánková na Ranchy u Bentleyho v Lišanech.

Strom pro Prahu se letos bude kácet u Berounky

Roztoky – Vůně Vánoc v centru Prahy bude letos středočeská. Vyplývá to z úterních informací společnosti Taiko, která je v metropoli tradičním pořadatelem trhů – včetně těch adventních. Jako strom pro Staroměstské náměstí byl vybrán smrk ztepilý, který vyrostl na soukromém pozemku v Roztokách u Křivoklátu, připomněla za firmu Hana Tietze.

Hředle zdolaly ve šlágru Olympii a jsou v čele

Rakovnicko – Okresní přebor Rakovnicka má nového lídra. Jsou jím Hředle, které ve šlágru 8. kola zdolaly rakovnickou Olympii 5:3. Nováček z Rynholce se po vynikajícím úvodu trochu zadrhl.