II. třída - 23. kolo
So. Sýkořice - So. Mšec 1:2 (0:1) – (Šnobl – Janota, Stránský), FC05 Zavidov - Tn. Rakovník B 3:2 (1:0) – (Šíma 2, Koc – Bethel, Křikava), FC Po Olešná - ESTA Oráčov 1:3 (0:1) – (Burian – Jeníček 2, Šťastný), Sp. Lužná - FK Hředle 8:0 (4:0) – (Šnajdr 3, Ambrůžek, Lukeš, Bičík, Staněk, Sorokáč), TJ Čistá - So. Branov 0:4 (0:1) – (Podzemský 2, Dubský T., Kraus), Sp. Řevničov - ČL Kolešovice 3:0 (1:0) – (Bílek, Landa, Murčo), TJ Roztoky - Ol. Rakovník 2:0 (0:0) – (Rösler 2).
1. Sp. Lužná 23 19 3 1 81 : 18 60 ( 24)
2. ESTA Oráčov 23 18 2 3 96 : 33 56 ( 23)
3. Tn. Rakovník B 23 13 6 4 66 : 27 45 ( 12)
4. So. Branov 23 12 3 8 53 : 50 39 ( 6)
5. FC Po Olešná 23 10 6 7 51 : 41 36 ( 0)
6. So. Mšec 23 9 6 8 58 : 48 33 ( 0)
7. Ol. Rakovník 23 10 2 11 53 : 53 32 ( -1)
8. FC05 Zavidov 23 9 4 10 47 : 44 31 ( -5)
9. ČL Kolešovice 23 9 4 10 43 : 48 31 ( -2)
10. So. Sýkořice 23 9 2 12 46 : 59 29 ( -7)
11. TJ Roztoky 23 9 2 12 33 : 47 29 ( -7)
12. FK Hředle 23 6 4 13 29 : 57 22 (-11)
13. Sp. Řevničov 23 2 2 19 22 : 81 8 (-28)
14. TJ Čistá 23 2 2 19 15 : 87 8 (-28)

Střelci
Bařtipán Jaroslav (Oráčov) – 30, Jeníček David (Oráčov) – 25, Kozák Lubomír (Kolešovice) – 20, Dyršmíd Petr (Ol. Rakovník) – 17, Lukeš Martin (Lužná) – 15, Diviš Luboš (Sýkořice) – 14, Kollár Pavel (Tn. Rakovník B) – 14, Trkal Jakub (Mšec) – 14, Šnajdr Radek (Lužná) – 13, Neužil Petr (Mšec) – 12, Fronk Stanislav (Lužná) – 11, Šťastný Petr (Oráčov) – 11, Zeman Jan (Mšec) – 11, Amauwah Bethel (Tn. Rakovník B) – 10, Ambrůžek Petr (Lužná) – 10, Devera Daniel (Zavidov) – 10, Helebrant Luboš (Branov) – 10, Koc Jaroslav (Zavidov) 10, Burian Matěj (Olešná) – 9, Hejda Radek (Branov) – 9, Rösler Václav (Roztoky) - 9,Topinka Radim (Tn. Rakovník B) – 9, Blecha Lukáš (Zavidov) – 8, Majba Lukáš (Lužná) – 8, Rek Martin (Ol. Rakovník) – 8, Slabý Jaroslav (Sýkořice) – 8, Vachtl Slavomír (Oráčov) – 8, Dubský Tomáš (Branov) – 7, Procházka Aleš (Olešná) – 7, Roubík Petr (Kolešovice) – 7, Beneš Vladimír (Tn. Rakovník B) – 6, Bohatý Pavel (Mšec) – 6, Hošek Jiří (Řevničov) – 6, Hrbek Pavel (Hředle) – 6, Hubáček Zdeněk (Olešná) – 6, Katona Petr (Oráčov) – 6, Krůta Václav (Roztoky) – 6, Mucha Filip (Olešná) – 6, Podzemský Petr (Branov) – 6, Stránský Tomáš (Mšec) – 6, Altman Pavel (Oráčov) – 5, Brejcha Pavel (Olešná) – 5, Ďurina Štefan (Hředle) – 5, Kolář Robert (Ol. Rakovník) – 5, Kraus Tomáš (Branov) – 5, Bok Zbyšek (Lužná) – 4, Došek Milan (Branov) – 4, Drvota František (Ol. Rakovník) – 4, Hlavsa Aleš (Olešná) – 4, Klátil Pavel (Hředle) – 4, Krátký Tomáš (Branov) – 4, Pech Roman (Ol. Rakovník) – 4, Plincner Lukáš (Zavidov) – 4, Somol Martin (Tn. Rakovník B) – 4, Staněk Petr (Lužná) – 4, Stibor Radek (Hředle) – 4, Tvrz Martin (Tn. Rakovník B) – 4, Barthel Pavel (Kolešovice) – 3, Burdil Tomáš (Zavidov) – 3, Cívka Roman (Mšec) – 3, Dolejš Marcel (Roztoky) – 3, Fako Miroslav (Čistá) – 3, Flajšingr Petr (Oráčov) – 3, Haluza Miroslav (Hředle) – 3, Horn Josef (Branov) – 3, Ličman Milan (Olešná) – 3, Mutínský Jan (Sýkořice) – 3, Pfeifer Josef (Oráčov) – 3, Polanský Jiří (Lužná) – 3, Poula Ondřej (Tn. Rakovník B) – 3, Sýkora Milan (Ol. Rakovník) – 3, Šíma Libor (Zavidov) – 3, Šmíd Vojtěch (Hředle) - 3, Šperk Patrik (Zavidov – Čistá) – 3, Štrach Petr (Sýkořice) – 3, Tesárek Martin (Sýkořice) – 3, Tóth Martin (Řevničov) – 3,

III. třída - 23. kolo
So. Janov - Sp. Lužná B 1:3 (1:3) - (Zrubec – Kameník, Grill R., Drenko), TJ Šanov - SK Lišany 0:3 (0:2) – (Jelínek 2, Kaňák), So. Branov B - So. Kroučová 7:3 (4:2) – (Sklenička 2, Zmrzlý, Varyš, Císař, Šindelář, Kraus – Štěpán, Hejda, Janek), SK Pavlíkov B - B. Rynholec 1:0 (0:0) – (Roll), Sj. Chrášťany - So. Pustověty 2:2 (2:1) – (Podolka, Lauber), So. Srbeč - FK Kněževes B 3:0 (1:0) – (Svítek 3), SK Lány B - So. N. Strašecí B 0:1 (0:0) – (Havel).

1. SK Lány B 23 14 2 7 55 : 33 44 ( 8)
2. So. N. Strašecí B 23 14 1 8 56 : 40 43 ( 10)
3. FK Kněževes B 23 12 4 7 57 : 52 40 ( 7)
4. SK Pavlíkov B 23 11 5 7 47 : 41 38 ( 2)
5. So. Pustověty 23 11 4 8 67 : 38 37 ( 4)
6. B. Rynholec 23 11 3 9 40 : 40 36 ( 3)
7. SK Lišany 23 11 2 10 47 : 41 35 ( 2)
8. So. Branov B 23 10 3 10 62 : 62 33 ( -3)
9. So. Srbeč 23 10 2 11 62 : 46 32 ( -4)
10. So. Janov 23 9 2 12 26 : 45 29 ( -7)
11. Sj. Chrášťany 23 7 6 10 37 : 59 27 ( -9)
12. So. Kroučová 23 7 4 12 55 : 63 25 ( -8)
13. Sp. Lužná B 23 7 3 13 37 : 64 24 ( -9)
14. TJ Šanov 23 4 5 14 34 : 58 17 (-19)

IV. třída - 25. kolo
FK FALCO Kounov - Ol. Rakovník B 3:1 (2:0) – (Huttr 2, Dědek J. - Dyršmíd), Svojetín - So. P. Újezd 0:6, So. Lodenice - TJ Slabce 6:3 (4:0) – (Toth 2, Hejna 2, Svěchota , Hurt – Čiha, Ikrényi, Černohorský), R. Třtice - FC Hořesedly 2:4 (0:2) – (Kárník M. 2 – Chadima 2, Kozák, Fryč), FC Po Olešná B - ESTA Oráčov B 2:3 (0:2) – (Vintr, Hubáček - Jeníček, Pfejfer, Jankura), B. Lubná - M. Hřebečníky 4:1 (2:0) – (Trejbal A. 2, Suchý M., Suchý P. – Virgler), So. Ruda a SK Senomaty B – volno.
1. SK Senomaty B 23 17 2 4 89 : 35 53 ( 17)
2. So. Ruda 23 15 5 3 87 : 33 50 ( 14)
3. FC Po Olešná B 24 14 7 3 60 : 29 49 ( 13)
4. TJ Slabce 23 14 2 7 78 : 51 44 ( 11)
5. ESTA Oráčov B 23 13 4 6 70 : 34 43 ( 10)
6. Ol. Rakovník B 23 11 3 9 64 : 59 36 ( 3)
7. FC Hořesedly 24 11 2 11 52 : 60 35 ( -1)
8. FALCO Kounov 23 10 4 9 71 : 58 34 ( -2)
9. So. P. Újezd 23 9 7 7 52 : 45 34 ( 1)
10. B. Lubná 24 9 2 13 39 : 65 29 ( -7)
11. So. Lodenice 24 9 0 15 51 : 64 27 ( -9)
12. R. Třtice 24 4 5 15 46 : 84 17 (-19)
13. M. Hřebečníky 23 5 1 17 40 : 62 16 (-17)
14. FK Svojetín 24 1 0 23 15 : 135 3 (-36)

Okr. pohár dorostu sk. A - 4. kolo
FC Jesenice - FC05 Zavidov 3:1 (1:0), ČL Kolešovice - FK Kněževes 1:1.
1. FC Jesenice 4 4 0 0 20 : 2 12 ( 6)
2. FK Kněževes 4 2 1 1 7 : 10 7 ( 1)
3. ČL Kolešovice 4 1 1 2 13 : 11 4 ( -2)
4. FC05 Zavidov 4 0 0 4 1 : 18 0 ( -6)

Okr. pohár dorostu sk. B - 4. kolo
SK Lány - So. Mšec 1:5 (0:4) – (Jirava – Kočí 4, Hamáček), TJ Roztoky - Sp. Lužná 1:2 (0:2) – (Pešta – Drenko 2).
1. So. Mšec 4 3 0 1 16 : 3 9 ( 3)
2. Sp. Lužná 4 3 0 1 12 : 12 9 ( 3)
3. TJ Roztoky 4 2 0 2 9 : 5 6 ( 0)
4. SK Lány 4 0 0 4 3 : 20 0 ( -6)
Okr. pohár st. žáků sk. A - 4. kolo
ESTA Oráčov - ČL Kolešovice 1:6 (1:4) – (Svatoň), B. Lubná - TJ Čistá 8:0 (6:0).
1. ČL Kolešovice 4 4 0 0 31 : 2 12 ( 6)
2. TJ Čistá 4 2 0 2 8 : 20 6 ( 0)
3. B. Lubná 4 1 0 3 9 : 11 3 ( -3)
4. ESTA Oráčov 4 1 0 3 6 : 21 3 ( -3)
Okr. pohár st. žáků sk. B - 4. kolo
Ch. Mutějovice - So. Mšec 3:0, B. Rynholec - SK Lány 2:2 (0:0) – (Milfait 2).
1. B. Rynholec 4 2 1 1 7 : 6 7 ( 1)
2. So. Mšec 4 2 0 2 4 : 6 6 ( 0)
3. SK Lány 4 1 2 1 6 : 6 5 ( -1)
4. Ch. Mutějovice 4 1 1 2 5 : 4 4 ( -2)

OP ml. žáků - 19. kolo
FC05 Zavidov - TJ Slabce 0:17 (0:6) – (Cílek 7, Galia M. 4, Vyskočil 3, Mužík 2, Beránek), TJ Čistá - Tn. Rakovník 1:1 (1:1) – (Knot – Roušavý) - předehráno, SK Pavlíkov - FC Jesenice 1:4 (0:1) – (Černá – Mutínský 2, Pfejfer, Sochor), FC Po Olešná - TJ Roztoky 3:2 (3:1) – (Šika 2, Kříž – Pudil, Hruška), TJ Šanov - SKP Rakovník 0:16 (0:8), SK Senomaty – volno.
1. Tn. Rakovník 18 17 1 0 110 : 27 52 ( 25)
2. SKP Rakovník 18 15 1 2 109 : 41 46 ( 19)
3. TJ Čistá 18 11 3 4 75 : 25 36 ( 9)
4. TJ Roztoky 18 11 1 6 89 : 17 34 ( 7)
5. FC Jesenice 19 10 1 8 83 : 58 31 ( 4)
6. TJ Slabce 18 9 1 8 87 : 44 28 ( 1)
7. SK Pavlíkov 18 9 1 8 47 : 56 28 ( 1)
8. FC Po Olešná 17 5 2 10 29 : 51 17 ( -7)
9. SK Senomaty 18 4 1 13 26 : 106 13 (-11)
10. FC05 Zavidov 18 1 1 16 18 : 129 4 (-26)
11. TJ Šanov 18 0 1 17 18 : 137 1 (-29)

Okr. pohár ml. žáků - semifinále
SKP Rakovník– FC Po Olešná 3:2 (1:1) – (Haifler 2, Ondříček – Nováček, Sládek M.). První zápas 2:1, do finále postupuje SKP Rakovník.

Okr. pohár st. přípravek sk. A - 4. kolo
So. Janov - FC Jesenice 2:4 (0:1) – (Vozdecký 2 – Kapoun 3, Pfejfer), SKP Rakovník– volno.
1. SKP Rakovník 2 2 0 0 25 : 1 6 ( 3)
2. FC Jesenice 3 2 0 1 7 : 6 6 ( 0)
3. So. Janov 3 0 0 3 2 : 27 0 ( -3)

Okr. pohár st. přípravek sk . B - 4. kolo
Sp. Lužná - Sp. Řevničov 1:5 (0:1), Tn. Rakovník – volno.
1. Tn. Rakovník 2 2 0 0 15 : 1 6 ( 3)
2. Sp. Řevničov 3 2 0 1 6 : 8 6 ( 0)
3. Sp. Lužná 3 0 0 3 2 : 14 0 ( -3)

Okr. pohár ml. přípravek - 4. kolo
SKP Rakovník B - SKP Rakovník A 0:8 (0:4) – (Rohla 2, Šrédl 2, Hora, Ledvina, Kotaska, Tesař).
Okr. pohár ml. přípravek - 5. kolo
SKP Rakovník B - Tn. Rakovník 0:7 (0:6) – (Beneš A. 2, Beneš J. 2, Drozda, Moravčík, Pelc), SKP Rakovník - So. N. Strašecí 7:0 (4:0) – (Šrédl 3, Rohla 3, Čech).
1. Tn. Rakovník 5 4 1 0 37 : 2 13 ( 7)
2. SKP Rakovník 5 4 1 0 31 : 1 13 ( 4)
3. So. N. Strašecí 5 1 0 4 15 : 18 3 ( -3)
4. SKP Rakovník B 5 0 0 5 0 : 62 0 ( -9)

AUTOR: Jaroslav Kraus