Jesenice nějakou dobu v Čisté vedla a do 63. minuty byl stav 1:1. Dušička se asi rozkoukával, ale pak skóroval a od té doby už řádil jako tajfun. Čistá bez něj loni strádala, teď by zase mohla být ve třetí třídě spokojenější.

Pavlíkov v kombinované sestavě šel v Šanově brzy do vedení zásahem Komárka, ovšem pak mu střelecký prach zvlhl a pálili jen domácí. Už do pauzy skóre otočili Tauš a Šetina, po obrátce přidal branku Šika a v závěru vše pečetil ještě jednou Tauš – 4:1. Příznivci kuriozit si mohou povšimnou písmenka „Š“. Najdou ho jak v názvu vítězného týmu, tak v příjmení všech střelců…

Také Lišany v Kněževsi vedly (Medřický), jenže i tady vše skončilo domácím obratem. Postaral se o něj hlavně Tomáš Šíma dvěma góly, třetí pojistku přidal v úplném závěru Castro.

Tomáš Pešek
Osobnost Deníku: Pešek byl nadšený z týmu i fanoušků. A pivo? Došlo!

Nejdramatičtější zápas sehrál Tatran Rakovník v Pustovětech. Dokonce tam dostal po pauze první gól od Jirouška, ale v poslední desetiminutovce jeho sestava posílená třeba navrátilcem Amauwahem z Hředel nebo Havlem ze Zavidova skóre otočila. Vše odstartoval právě M. Havel a dokonal J. Beneš v 87. minutě.

Kvalitní duel sledovali diváci v Lubné, kde hostovaly Senomaty. Domácí i po sestupu udrželi silný tým, ale hosté ho mají také a trápili je. Herink však nakonec nepustil ani gól a na druhé straně dvakrát udeřil Afričan Joel Sogbo.

Olympie Zdice bude útočit i se svými fanoušky na I.A třídu.
Generálky před B třídou: Berounsko vycvičilo celky z Rakovnicka

Roztoky poznaly, že to po sestupu z B třídy nebudou mít jednoduché. Doma padly jasně s Lužnou, když inkasovaly od Grila už po minutě hry a hosté si od druhé branky drželi klid ve hře. Vyhráli 4:1, když skórovali ještě Pavlíček, Hornof, Pokorný, za domácí korigoval Procházka.

Další zápasy byly ještě jednoznačnější. Janov nedal šanci Kolešovicím a pod výsledek 6:0 se tam nejrazantněji podepsal dvougólový Bradáč. Skórovali i kanonýr Konvalinka, Ritter, Zuska a Kail.

O gól méně vstřelily Mšecké Žehrovice do sítě bojovníků z Kroučové. Dvakrát se prosadil O. Zázvorka, jednou Libecajt, Volf a Svéchota.