Sokol Braškov – Sokol Mšec 3:0 (2:0)

„Do zápasu jsme vstoupili ve značně kombinované sestavě, neboť nám z různých důvodů chybělo několik hráčů. Domácí byli od začátku aktivnější, my jsme se snažili dobře bránit, což se nám, dá se říci, i dařilo až na dvě zaváhání během jedné minuty, když jsme dostali dva rychlé góly," litoval chvilkového výpadku svého mužstva vedoucí Mšece Roman Rosenbaum.

Mšec držela bezgólový výsledek do 33. minuty, kdy se prosadil braškovský Jaroš a sotva se vrátil balon do středového kruhu, Jaroš udeřil podruhé – 2:0. Hosté ze Mšeci si během první půle vytvořili jednu tutovou šanci, kterou měl na Kopačkách veterán R. Cífka, ale neuspěl.

V druhé půli se hosté dostávali do nadějných situací, dobrou příležitost ke snížení měl například Jurgovski, Janoušek, či Zázvorka, avšak domácí z protiútoku díky Repaskému v 68. minutě vstřelili třetí branku a bylo prakticky rozhodnuto.

„Přestože jsme měli v druhé půli více šancí, paradoxně jsme inkasovali my a poté už bylo prakticky rozhodnuto. Poslední čtvrthodinka už se jen dohrávala a nikdo se již nikam nehnal. Celkově to bylo takové klidné utkání bez emocí a zaslouženě jsme 3:0 prohráli," dodal Roman Rosenbaum.

Sokol Mšec: Kut – Pejša, Neužil, Heller, M. Cífka – Janoušek, Šebesta, Zázvorka, Škutchan – Jurgovski, R. Cífka (69. Klíma).