Sudí pochopitelně druhý poločas ani nezahájil, na place zůstali jen náhradníci, kteří se pilně rozcvičovali. I oni se nakonec běželi do střídaček schovat. Po nějakém čase jim došlo, že na své spoluhráče čekají zbytečně, ale suchou nohou se do kabiny za svým týmem stoprocentně nevrátili.

Utkání skončilo po pětačtyřiceti minutách 1:1, a tak nemusí nikoho mrzet, že se bude zápas opakovat. Na termínu se mužstva nedohodla, a tak určí datum STK v nejbližších dnech.
Do utkání vstoupili aktivněji hosté, kteří v prvních deseti minutách drželi míč. Vše podpořili vynikajícími standardními situacemi od Hajníka. V 15. minutě chyboval domácí stoper Hornof a Hadrika se řítil sám na Šimka, kterému udělal kličku a zakončoval by býval do prázdné. Jenže před ním se zjevil Hornof, který svoji chybu napravil.

Ve 21. minutě zahrával Hajník volný přímý kop z půlky a svojí levačkou poslal nádherný míč do vápna, na který si vyběhl gólman Šimek, ale míč nezasáhl a Hadrika mohl skórovat – 0:1. Z rakovnických hráčů byl nejvíc nebezpečný 
J. Červený, který byl také u vyrovnávací branky. Ve 28. minutě předložil míč před prázdnou branku Isteníkovi, který srovnal na 1:1.

Tohle skóre samozřejmě neplatí a kdo bude brát body z tohoto derby, určí až náhradní termín.

Poločasová sestava SK Rakovník: Šimek, Beneš, Hornof, Rohla, P. Tvrz – Jirásek, Sklenka, Pucholt, Mates – J. Červený, Isteník. Trenéři Miroslav Procházka a Rostislav Hertl.