Tatran Sedlčany – So. Nové Strašecí 4:2 (2:2)
Už při odjezdu se se Strašečtí museli obejít bez bez šesti hráčů – Ducára, Kouly, Soukupa, Hampela, Černého a J. Mrázka. Přesto je sympatické, že nesáhli k doplnění týmu o hráče „od někud“, jak se to také u některých týmů praktikuje. Ač konečný výsledek mluví opačně, přesto začali lépe. Ve 12. minutě kopali trestný kop a L. Mrázek rozvlnil přesným zásahem síť – 0:1. Pak ale udělal obrovskou chybu Tlustý, který si nechal vzít míč a následkem bylo srovnání Chlastákem na 1:1. Ve 20. minutě znovu zazvonilo domácí břevno a Sedlčanští výrazně přitvrdili. Jenže dva evidentní fauly sudí přešel bez povšimnutí a umožnil tak domácím brejk, který skončil faulem a teatrální penaltou Havla – 1:2. Ve 30. minutě ale přišla další chvíle hostí, znovu po nepěkném zákroku kopali trestný kop a L. Mrázkovi nijak nevadilo, že do branky to je dobrých 25 metrů – 2:2.

Po pěti minutách druhé půle ale musel mimo hru zraněný Šebesta a to hru týmu poznamenalo. V 62. minutě po nakopnutém míči z poloviny hřiště zaspala strašecká obrana natolik, že neatakovaný Havel měl klid na zamíření – 3:2. Hosté se ale i tak znovu osvobodili a dopředu vyslali Kudelu, ten se však po zákroku gólmana kácel k zemi, opět bez zvukových doprovodů píšťalky. Pak přišla 72. minuta a hosté vyrobili až neuvěřitelnou chybu, kdy Vosyka hodil hodně nešikovný aut směrem na Kuta, ten míč s obtížemi zpracovával a to umožnilo atakovat jej domácími, Kut tedy v nouzi odkopl na Hrbka, ale míč zachytil Chlasták a do prázdné branky se trefuje snadno – 4:2. K tomu ještě po rozehrání museli Strašečtí nuceně střídat zraněného Vosyku za Kubce, ale blížila se poslední minuta a hosté už se ubránili. Přesto v nich zůstávají smíšené pocity a navíc přibyly starosti s kádrem, protože zranění Šebesty asi bude mít delší dobu léčení.

Strašecí: Kut – Charvát, Vosyka (73. Kubec), Štika, Hrbek – Šebesta (50. Zázvorka), L. Mrázek, Tlustý, Vydra – Kudela, Verner. Trenér: Miloslav Mrázek.