Byl to zápas, ve kterém ani jeden tým nebyl schopný dát gól. Hráč hostí zahrál v pokutovém území rukou a Dudášik poslal svůj tým z puntíku do vedení. Chvíli nato nastřelil Bednář spojnici.

Na další gól se čekalo až do druhého poločasu, protože celkem vyrovnané hře chybělo finální prestižní provedení. Dva rohy za sebou kopaly Lány hned po přestávce, ale Reichl mířil hlavou nad.

V 57. minutě ukázal rozhodčí směrem na pokutový kop podruhé po faulu na O. Humra. K míči se postavil opět Dudášik a to byly jediné dva góly, které do branky zapadly.

Haužvic měl chvíli plné ruce práce po nebezpečných trestných kopech, ale na druhé straně mohlo být větší dusno. To by alespoň někdo z domácích musel ale trefit prostor branky.

Během dvaceti minut šel sám na branku Reichl, ten kopnul míč nepochopitelně vysoko. Pak postupovali dva domácí hráči sami na brankáře a Vejrážka si nechal míč v poslední chvíli vzít. Když to bezvadně vyřešil Reichl a posunul míč na volného O. Humra, který šel zase sám, zradila ho jeho mířidla. To samé si o pár minut později O. Humr zopakoval a nepolepšil se.

Braškov předvedl krásnou kombinaci až do vápna, ale koncová střela šla také nad břevno Haužvice. V 84. zachránil domácí svým včasným výběhem Haužvic, protože vložil do střely obě kolena. I diváci z obou týmů se shodli, že by snad žádný hráč nebyl schopný dopravit merunu za brankovou čáru. Proto zápas rozhodly dva pokutové kopy.

„Myslím, že jsme viděli kvalitní a dobrý fotbal a vyhráli jsme zaslouženě. Dvakrát proti Braškovu zasahoval Haužvic a mrzí mě, že máme pět samostatných nájezdů a neumíme to vyřešit lépe. To je fotbalová vražda. Pokutové kopy byly podle mě oba jednoznačné,“ dodal k duelu trenér Lán Milan Dvořák.

Lány: Haužvic – I. Rybář, Dudášik, Rajgl, V. Rybář – Ambrož, Vácha, Vejrážka, M. Humr (76. Matějka) – Švolba (30. O. Humr), Reichl (87. Loskot).