Nové Strašecí – Komárov
2:3 ( 2:0)

Soupeř od začátku ukazoval svou kvalitu, ale jako první se z branky radovali domácí fotbalisté. Výboch dostal dlouhý balon za obranu, utekl a střelou k tyči nedal hostujícímu gólmanovi šanci – 1:0. Hra Komárovských byla založena na dlouhých nákopech obránců na své dva velice rychlé útočníky. Strašecká obrana ale jejich pokusy první půlku s přehledem likvidovala.
Vstup do druhého poločasu se Strašeckým povedl na výbornou, když se trefili za záda komárovského brankáře podruhé. Mrázek svým rohovým kopem našel na zadní tyči Pechance, který trefil balon hlavou přímo pod břevno – 2:0. Od této chvíle ale jako když utne. Domácí přestali dodržovat pokyny, vytratila se bojovnost a toho soupeř náležitě využil. Dostal Strašecké pod tlak a první gól na sebe nenechal dlouho čekat. Hosté zahrávali standardku na polovině hřiště, nakopli dlouhý míč do vápna, kde ve snaze odvrátit nebezpečí šli do míče dva strašečtí hráči – jak brankář Bareš, tak i Pilař, který nešťastně zasáhl balon dříve než Bareš a tak vyběhnutého brankáře přehodil – 2:1. Další branka padla po dlouhém nákopu hostujících stoperů na jednoho z rychlonohých útočníků. Ten se probil strašeckou obranou a střelou z vápna srovnal – 2:2. Vítězná branka na 2:3 vyplynula z totožné předešlé akce. Ten samý útočník se po dlouhém nákopu dostal za obranu a píchl míč podél vyběhnuvšího Bareše.
„Komárov měl hru založenou na dlouhých nákopech od stoperů na velmi rychlé útočníky, na což jsem upozorňoval naše hráče už před začátkem zápasu. Bohužel jsme této jejich silné zbrani nedokázali odolat i přesto, že jsme vedli 2:0,“ vyjádřil se k utkání trenér Matyáš Kudela.

Sestava: Bareš - Mrázek, Masák, Pilař, Zejmon - Hanzlík (75. Kolek A.), Pechanec, Zoula, Hlavatý - Vojanec, Výboch.⋌