Elektro Viola – PVK Logistic 6:2 (1:1)

Branky: Bauer 2, Franěk, Fidler, Kukla a vlastní – Kapoun, Kotek.
Druhé kolo halové ligy odstartoval lídr Elektro Viola s mladíky PVK Logistic. Do vedení se dostali elektrikáři, kteří měli v obecenstvu velikou podporu, a kteří za své akce sklidili nejednou obrovský aplaus, když skóroval Bauer. Na branku elektrikářů dokázal ještě Kapoun v závěru poločasu odpovědět – 1:1. Druhý poločas ale mladíkům z PVK Logistic nevyšel dobře. Tým Elektro Viola dokázal vstřelit rozhodující branky a připsal si tak na své konto důležité body.

Juventus Beer – Hospoda Oráčov 6:5 (1:4)

Branky: Vodrážka T. 3, Urik 2, Havel – Bařtipán 2, Jeníček, Šindler, Mácha.
Juventus začal zápas pouze s třemi hráči v poli, ale Oráčovští nedokázali tuto převahu využít a naopak inkasoval jako první. Teprve když začal hrát Juventus v plném počtu, začaly se dít na palubovce věci. Oráčovský Šindlár zavelel k obratu a poločas vyzněl lépe pro Oráčov 1:4. V druhém dějství se výsledek opět otočil. Tentokráte ale si ale Juventus svůj těsný náskok uhlídal. Oráčov vedl již 2:5, ale nedokázal uhlídat soupeře, konkrétně Vodrážku, který otočil výsledek. Nutno podotknout, že hráči Juventusu odehráli celý zápas bez střídání.


FC Orion – Tryskáči Hořesedly 4:2 (2:1)

Branky: Fronk S. 3, Fronk Z. – Kozák 2
Hořesedly se zásluhou Kozáka dostaly do vedení – 0:1. Do poločasu ovšem dokázal Fronk S. stav zápasu otočit – 2:1. V úvodu druhé půle se trefil Zbyněk Fronk, poté bratr Standa a stav byl rázem veselejší – 4:1. Kozák ještě v závěru upravil na konečných 4:2.

FC Alegria de Fartida – Elektro Viola 5:6 (4:2)

Branky: Uhlík 2, Kučera 2, Horváth – Elsnic 2, Fidler 2, Bauer a Franěk.
Nejlepší zápas nedělního odpoledne, který doprovázela skvělá kulisa a nádherné fotbalové drama do poslední vteřiny. Doslova jako na houpačce si připadali diváci tohoto utkání. Fidler zařídil Viole vedení, ovšem Uhlík dokázal vyrovnat a Kučera skóre otočil. Fidler následně využil chyby v obraně, srovnal na 2:2. Kučera a Horváth byli proti vyrovnání a dostali svůj tým do dvoubrankového vedení. Hned v úvodu druhé půle snížil Elsnic na rozdíl jedné branky. Tečovaná rána Uhlíka skončila za zády Fidlera – 5:3. Závěrečný nápor elektrikářů soupeř nevydržel a celkem třikrát inkasoval a ztratil tak všechny body.

Juventus Beer – FC Orion 5:4 (2:3)

Branky: Polášek 2, Urik, Šnídl, Havel – Vopat 2, Z. Fronk, S. Fronk
Velmi zajímavé utkání pro oko diváka. V šesté minutě Vopat dostal svůj tým FC Orion do vedení. O několik minut později zafungovala bratrská spolupráce Standy a Zbyňka Fronkových a tým Orionu vedl 0:2. Do zápasu se Juventus vrátil po chybě Bartyzala, kterou využil Urik 1:2. V desáté minutě Polášek sólem srovnal na 2:2. Poslední slovo měl ale v prvním poločasu S. Fronk, který opět poslal svůj tým do vedení 2:3. Druhý poločas byl ve znamení tlaku Juventusu. Na Havlovu ránu byl Bartyzal krátký 3:3. Vopat strhl svoji brankou opět vedení na stranu Orionu 3:4. rychlou odpověď zaznamenal Šnídl, který srovnal a Polášek později přidal vítěznou branku.

PVK Logistic – Tryskáči Hořesedly 6:2 (3:1)

Branky: Weis 2, Heger 2, Kotek 2 – Kozák, Čihař
Logistic si v tomto utkání připsal na své konto důležité body pro postup do elitní čtyřky, která zajišťuje jistotu play off. V tomto zápase se dvakrát trefil z přímého kopu Weis, ale Kozák snížil 2:1. V druhém poločase si Logistic postupně vypracovával náskok, který skončil až na hranici šesti branek. Za Hořesedly snižoval Čihař.

Alegria de Fartida – Hospoda Oráčov 6:4 (4:0)

Branky: Horváth 2, Uhlík 2, Paul, Čermák – Bařtipán 2, Jeníček, Flajšingr.
První poločas byl zcela ve znamení hráčů z týmu de Fartida, když si dokázali během první půle vytvořit čtyřbrankový náskok. Druhý poločas jim ovšem nevyšel podle představ. Sice se Fartida ujala vedení 5:0. Oráčov snížil na 5:2, ale Fartida přidala pojistku 6:2. Oráčovští už jen upravili na konečných 6:4.