Ohnivec Městečko – Chmel Mutějovice 3:2 (0:1)

„Do Městečka jsme jeli s tím, že tam necháme všechno, což se nakonec i povedlo a od bodů nás dělily sekundy. Samotný zápas byl celkem kvalitní, my jsme začali aktivněji a po výborně zahrané standardní situaci Holého, kdy si na jeho centr naběhl Frühauf, jsme se dostali do vedení. Poté už se hrálo od vápna k vápnu bez vyložených šancí na obou stranách," popsal první půli trenér Chmelařů Jan Křikava.

Městečko začalo druhou půli aktivněji a po nešťastném zákroku hostujícího gólmana Aksamita mělo možnost srovnat z pokutového kopu. Josef Šnídl penaltu bezpečně proměnil a v 75. minutě stejný hráč po nešťastné teči hostujícího obránce poslal Městečko do vedení – 2:1. Poté však domácí přestali hrát a Chmelaři dokázali zásluhou levačky Čudy v 85. minutě vyrovnat. Když už se zdálo, že utkání dospěje do penaltového rozstřelu, dostali se domácí k poslední možnosti ohrozit branku Chmelařů z rohového kopu. K míči se postavil J. Šnídl, zakroutil balon do brány a Kapoun na přední tyči lízl balon hlavou tak nešťastně, že dopadl mimo dosah gólmana Aksamita.
Jan Křikava byl z prohry velmi zklamaný. „Bohužel jsme si dali v podstatě dva vlastní góly, fotbal je krásný i krutý, a v tomto případě byl pro nás velmi krutý."

Naopak kouč Městečka ocenil, že jeho svěřenci bojovali o výhru až do konce. „Potvrdilo se, co jsem předpokládal, tedy že to bude velice těžký zápas. K tomu se ještě přidalo špatné počasí, které asi vyhovovalo více hostům. Nicméně i díky střelecké produktivitě Pepíka Šnídla jsme zápas, i když se štěstím, dovedli do vítězného konce. Klukům chci poděkovat za bojovnost, kdy bojovali opravdu do poslední vteřiny."