Před mimořádnou diváckou kulisou přineslo okresní derby remízu.

 

SK Senomaty
– FK Kněževes
1:1 (1:1)

Hosté přijeli s útočným a kompaktním fotbalem hraným zkušenými hráči a snad proto domácí začali poněkud ustrašeně. V úvodu tak Kněževes na dobrou čtvrthodinu vládla hřišti, ale nějak se jí nechtělo zahájit gólové rozdílení. Proto to byli Senomatští, kdo bez ostychu střílel. Nejprve zastavil Krabec pokus Karnolda a Lahvičkovu pumelici při trestňáku jen tak tak vytlačil na roh. Až do třetice domácí uspěli. Kotek rozehrál roh, ve vápně se prosadil Havel a po jeho ráně to bylo 1:0. Tato horká sprcha Kněževes neuvěřitelně nastartovala. Rozehrála a získala trestný kop. Z něj Plaček orazítkoval břevno, ale vracející se míč poslal do Červeného sítě pohotový Vrábík – 1:1. V závěru poločasu ještě Fronk provětral Krabce ranou z úrovně penalty a šlo se do kabin.
Také druhá půle pokračovala kněževeskou ofenzívou, ale občas hosté zapomínali na zadní vrátka. Do koncovky se tak dostal Lahvička, velkou šanci měl znovu Havel, a také Pichner toužil po krajském zářezu, ale Krabec už byl v zákrocích jistý. Na druhé straně vystrkoval růžky hlavně Polák, který jen o kousek minul břevno a pozdrav na Červeného poslal také Zuska při spolupráci s Elsnicem. Gól už ale diváci neviděli.

Senomaty: Červený – Kohout – Trešl, Havel, Kodeš – Mácha (72. Kozák), Kotek, Z. Fronk, Pichner – Lahvička (67. Palkoska), Karnold. Trenér: Zdeněk Vodrážka.
Kněževes: Krabec – Kovačík, Vrábík, Elsnic, K. Hrubý – M. Žihla (66. Králička), Hlavatý, Zuska, Gonda (72. Kopřiva) – Plaček, Polák. Trenér: Richard Krabec.