SK Senomaty – Sokol Janov 2:0 (0:0)

„Myslím si, že jsme byli jednoznačně lepší, Janov se v podstatě nedostal do žádné šance. Třeba Martin Karnold mohl v prvním poločase třikrát skórovat, když byl sám před gólmanem, ale ani jednou bránu netrefil. Jinak jsme podali zodpovědný výkon, poctivě jsme bránili a zaslouženě zvítězili," byl spokojen senomatský obránce Jaroslav Kodeš.

Že byli domácí aktivnější, přiznal i vedoucí týmu Janova Tomáš Kinter. „Dnes jsme v podzimním počasí a s mužstvem oslabeným zraněním klíčových hráčů nastoupili na perfektně upraveném pažitu proti soupeři, který šel dravěji za plným ziskem bodů. Po celý zápas byl aktivnější, jeho hráči měli rychlejší start na balón a udávali většinu času tempo zápasu. Povedlo se nám uhlídat hlavní nebezpečí, jednoho z nejlepších střelců okresu Vávru, a nulu na ukazateli skóre se nám dařilo držet osmdesát minut," uvedl Tomáš Kinter, který zároveň popsal klíčové okamžiky utkání.

„V 80. minutě se shodou šťastných tečí dostal k míči domácí Karnold a střelou, která sotva přešla brankovou čáru, se mu podařilo otevřít skóre utkání. Následovala hra vabank, při které jsme stejně jako v minulém utkání v Olešné obdrželi druhou branku z kopačky Katony a ten rozhodl o osudu zápasu." 

Senomaty: Kučaba – Kodeš, Havel, Hudák, Hůla (75. Sailer) – Karnold, Katona, Kukla, Trešl (Tajbl) – Zápal (46. Polcar), Vávra.

Sokol Janov: Melč – Kloub (46: Rosa), Karnafel, Jaroslav Koukal (64. Alijevič), Bajer – Kail, Jan Koukal, Čuda, Havran – Konvalinka, Peták.