SK Ohnivec Městečko – Sokol Braškov 2:1 (2:1).

Utkání začalo velmi slibně pro domácí. Ohnivcova aréna si mohla totiž gól zakřičet už ve druhé minutě, když se mezi obránci šikovně protáhl Jiří Urban a následně dokázal prostřelit hostujícího brankáře – 1:0. Domácím vydrželo vedení do patnácté minuty. Pak se totiž nechal nachytat domácí gólman Procházka.

„Bohužel, pak přišla chyba naše gólmana, kdy se nechal nachytat náš brankář a hostující hráč dokázal vyrovnat. Myslím, že se to dalo chytat," popsal vyrovnávací branku domácí lodivod Stanislav Jansa. Ten zároveň ale podotkl, že o dvě minuty právě domácí brankář vyškrábl střelu směřující do šibenice. „Svoji chybu odčinil několikrát, kdy podržel mužstvo," připomenul Stanislav Jansa.

Rozhodující a zároveň poslední branku v utkání vstřelil Petr Šnídl, a to ve 23. minutě, když z přímého kopu dokázal přízemní střelou překvapit hostujícího brankáře. Navýšit vedení domácích mohl ještě před koncem druhého poločasu Hajný, ale jeho chytrý střelecký pokus jen líz břevno.

Ve druhém poločase Braškovští přidali ve snaze vyrovnat skóre utkání. Ovšem domácí gólman Procházka byl evidentně proti a buď sám střelecké pokusy hostů sám zlikvidoval, nebo mu pomohli spoluhráči, ale i hostující hráči, kteří mířili často velmi nepřesně.

„To, co soupeř dokázal dnes neproměnit, bylo až neuvěřitelné," přiznal trenér domácích Stanislav Jansa s tím, že jeho svěřencům ve druhém poločase rychle ubývaly síly a z toho začaly pramenit časté šance hostů. Ty ale naštěstí pro domácí zůstaly nevyužité. „Jsem rád, že jsme to dnes už konečně dotáhli do vítězného konce, na body jsme čekali již dlouho, takže jsem spokojený," dodal ještě trenér Městečka Stanislav Jansa.

Sokol Městečko: Procházka – Loder (72. Jun), Heger, Zuska, Kučera Jan – Bestajovský, Urban Jiří, Kučera Ondřej (90. Šnídl Josef), Prokop (57. Makarský) – Hajný (90. Baba-Musah Patrice Awonseba, Šnídl Petr