Sokol Nové Strašecí – Žatec 3:2 (1:0)

Hned v úvodu si vypracovali obě mužstva po jedné velmi dobré šanci, ale Mžourek z hranice vápna mířil nad bránu a na druhé straně se vyznamenal domácí gólman Doubrava. Ve 20. minutě přišel v pokutovém území hostů faul a nařízenou penaltu proměnil Kapek – 1:0.

Hostům se podařilo vyrovnat v 55. minutě, když si hostující hráč obhodil dva obránce a podél Doubravy zakončil – 1:1. V 62. minutě šli domácí opět do vedení, když L. Mrázek kolmicí mezi hostujícími stopery vysunul Ducára, který tváří v tvář gólmanovi Žatce nezaváhal – 2:1. V 83. minutě bylo opět srovnáno, když Žatečtí zahrávali standardní situaci z pravé strany, balon proletěl vápnem a nepokrytý hostující útočník na zadní tyči uklidil balon pod břevno – 2:2. Domácí se ale přece jen vítězství dočkali, když v 88. minutě, po pěkné rychlé kombinaci, předložil L. Mrázek balon Cafourkovi, a ten přehodil hostujícího brankáře – 3:2.

Podle novostrašeckého kouče Miroslava Procházky mohlo padnout branek mnohem více. „Utkání mohlo skončil klidně 6:6. Hosté měli dvě stoprocentní šance, když obešli gólmana a my jsme balon vykopávali z prázdné brány. Na druhé straně Ducár trefil tyč, Kapek šel sám na bránu, obešel gólmana a trefil hráče na čáře, Lukáš z pěti metrů nastřelil pouze brankáře, takže šancí bylo na obou stranách opravdu hodně," řekl Miroslav Procházka, jenž byl nakonec s vítězstvím spokojen. „Předvedli jsme dobrý výkon, nastoupili jsme v patnácti lidech, z toho byli čtyři dorostenci, kteří také nehráli špatně a s výsledkem i předvedenou hrou jsem spokojen."

Sokol Nové Strašecí: Doubrava (Javůrek) – Krégl, Beneš, J. Mrázek, Soukup – Ducár, Mžourek, Hartman, Lukáš – Kapek, L. Mrázek. Střídali: J. Svoboda, Cafourek, Erba.