„Podzimní hráčský kádr zůstal prakticky pohromadě. Opustili ho jen Kedroň, kterému skončilo u nás hostování a vrátil se do Tuchlovic, a John, jež dělá na horách lyžařského instruktora. Věřím však, že se koncem března nebo začátkem dubna do mužstva vrátí. V něm zůstává i Stuchl, o němž šly fámy, že půjde pracovat do Anglie. Do přípravy se zapojil i Majer, po dlouhodobém zranění Isteník a také Podroužek, kterému skončilo hostování v Žatci a budeme jednat s jeho mateřským klubem Chmelem Blšany o hostování u nás“, řekl nám nový trenér Jiří Kučera, který nahradil Radima Suchánka.

S přístupem hráčů k prvním letošním tréninkům je spokojený, i když jejich účast není vždy stoprocentní, protože musejí plnit pracovní povinnosti. Zpestřením přípravy na jaro budou také utkání na zimním turnaji Siad cupu v Mostě, kde se již dnes odpoledne střetnou s účastníkem přeboru Ústeckého kraje Sokolem Horní Jiřetín. Dále na tomto turnaji změří síly s Baníkem Most B, Chomutovem, ligovým dorostem Baníku Most a Litvínovem.

V závěru února sehrají rakovničtí fotbalisté na svém hřišti přátelské zápasy, a to v neděli 21. února od 14.30 hodin s Hořovickem a 27. února s Horní Břízou. Poslední přípravné utkání se soupeřem, o kterém se jedná, sehrají týden před prvním divizním zápasem, k němuž pojedou 13. března na hřiště suverénního lídra soutěže Viktorie Jirny.

JAROSLAV MOKREJŠ