Pokud to zrovna pro vás není ten král, nebuďte nepřejícní a držte novému Fotbalistovi Rakovnicka palce. Nejvíc hlasů mohl dostat každý z nominovaných, ale vítězem se stal pouze jeden.

Anketu Rakovnického deníku Fotbalista Rakovnicka za rok 2013 vyhrál se 102 hlasy Jakub Sklenka, který hrál a nadále hraje za klub SK Rakovník. Ten je momentálně první v krajské I. A třídě. Tento středopolař se věnuje fotbalu od mládí a vždy měl srdce na SKR. Jeho přednostmi jsou technika, myšlenka a velké množství přesných a chytrých nahrávek. Jako hráč je Kuba klidný, není výbušný, dokáže zabojovat a velmi rád si zahraje i v hale.

A kdo se stal vítězem mezi všemi hlasujícími? Byli jsme docela zklamaní, protože první dva kupony, které referentka Rakovnického deníku Lenka Sixtová vylosovala, měly na svých tiketech hlasujících pro Jána Ducára uvedená telefonní čísla, jejichž majitelé o soutěži vůbec nevěděli. Museli jsme tedy losovat napotřetí. Výhercem se stal Ladislav Rác. Funkcionář Sparty Lužná, dlouhodobý soutěžící v naší oblíbené hře Tip liga.

Oběma šťastlivcům budou ceny předány až po jejich zhotovení – je nutné doplnit plaketu fotbalisty o jméno vítěze. Budou pak telefonicky obeznámeni a nejlepšího hráče za rok 2013 vyzpovídáme v zajímavých rozhovorech.

Všem účastníkům děkujeme, vítězům blahopřejeme a budeme se na vás těšit zase příští rok. A třeba uspěje tentokrát váš favorit.

Pořadí fotbalistů:
Jakub Sklenka 102
Petr Duchoň 66
Jakub Kučera 53
Ján Ducár a Matyáš Kudela 44
Další hlasy také dostali: Martin Bláha, Lukáš Roubík, Jakub Trkal a Lukáš Mrázek.