Bilance místních celků je dobrá. Nové Strašecí, které prošlo řadou změn, si hned na začátku udělalo pořádné jméno, když doma porazilo Motorlet Praha 2:0. Tohle vítězství se zrodilo poměrně záhy, když nejprve proměnil Kaválek přímý volný kop a ani ne za minutu slavil branku navrátilec L. Mrázek. Trenér Libor Šíma, který prožil při domácí premiéře ve Strašecí, ale také v divizi moc hezký start, má na co vzpomínat.

Alespoň jeden bodík uhráli ve svém historicky prvním divizním utkání Tatraňáci, kteří byli na úvod této skupiny B v Chomutově, který hrál ještě vloni ČFL. Výsledek 2:2 je vzhledem k průběhu zápasu, ve kterém hosté prohrávali dvoubrankovým rozdílem, velmi slušným příslibem do budoucna. Dotáhnout manko se podařilo z kopaček P. Kučery a Lesniaka. Penaltový rozstřel vyšel lépe domácím, kteří za něj získali plusový bod.

Třetí utkání se hrálo v neděli na stadionu Mnichova Hradiště a panovalo podobné počasí. Mnozí zvolili válení se u vody, ale pár fotbalových nadšenců si po čtyřzápasové sérii výher v přípravě SKR nemohlo nechat zápas ujít. Bohužel premiéra Rakovníku nevyšla a domů se jelo s nepříznivým výsledkem 2:0. Více informací o jednotlivých zápach pouze v tisku.

Zavidov v Nespekách remizoval 1:1 a štěstí mu přálo v pokutových kopech.