Jesenice se bude ode dna zvedat sbíráním jednoho bodu dost těžce.

TJ Roztoky – FC Jesenice 1:1 (0:0)

Jesenici stále trápí marodka. Tři hráči museli nastoupit se zraněním a bylo to znát. V základní sestavě se objevil i trenér Pavel Altman. Domácí byli od prvních minut důrazní a s tím měla Jesenice problém. Roztoky hrozily hlavně po rohových kopech. Za poločas měl od hostí vyloženou šanci pouze Reišteter, když šel sám na Tomáška, ale netrefil se.

Když se strany otočily, měla Jesenice dobrou půlhodinku, kdy nepustila domácí vůbec na svoji polovinu. V této fázi také přišel první gól, o který se mířenou střelou z vápna k tyči postaral Jakub John.

Deset minut před koncem se bojovným Roztokám podařilo srovnat po nákopu do vápna, tam se míče ujal Ježek a upravil na 1:1.

„Nejprve jsem si myslel, že když máme oba útočníky zpět, že máme na tři body, ale na druhou stranu si říkám, zlatý bod z venku. Kotek hrál se zlomenou rukou, konec konců lepší bod než nic, každopádně doma už bychom měli vyhrát, aby ty body naskočily,“ řekl pro Rakovnický deník hrající trenér Pavel Altman.

Příští týden bude Jesenice doma bojovat o body s Oráčovem, odkud nový trenér Pavel Altman přišel, takže zápas to bude zajímavý. Roztoky jedou v sobotu na půdu poslední Srbče.

TJ Roztoky: Tomášek - Povolný, Křikava (Fuksa), Kněžík, Texl - Kaplan (Vrábík), Horáček, Ježek, Čermák - Mika, Krůta Václav. Trenéři: Zdeněk Melč, Miroslav Vrábík.

FC Jesenice: Bajer – Altman ml. (82. Cassas), Altman st., P. John, Kučera – Hink, Weis, Caithaml, J. John – Kotek, Reišteter. Trenér Pavel Altman.