Oba celky se před zápasem nacházely uprostřed tabulky a po skončení si pozice v krajské I. B třídě vyměnily. Hosté od prvních minut diktovali tempo a na jejich akce se dalo koukat. Rakovník naopak moc ze hry neměl, i když se hráči snažili o rychlé tempo hry. Chvílemi to byl lepší fotbal než o den dříve, kdy hrálo áčko, ale to spíš tím, že Hýskov už v 19. minutě vedl 0:1 a předtím dvě šance zahodil.

Ve druhém dějství musel gólman Kabele faulovat a kopala se penalta. Sechovec poslal Hýskov do vedení 0:2. Netrvalo dlouho a brankář hostů si centr Vrány srazil za záda, a tak se Tatran mohl nadechnout.

To bohužel zkazilo vyloučení Michala Čermáka, který domácí tým po dvou žlutých kartách oslabil. Zajímavostí je, že sám v Hýskově bydlí, a i když o něj měl tamní klub zájem, Michal zůstal v Rakovníku.

Koncem zápasu se nic výrazného nestalo a zkušení hosté si i v mizerném počtu, ve kterém na utkání přijeli, výhru pohlídali.

Tatran Rakovník B: Kabele – Havel – M. Konopásek (55. Tauš), M. Kučera, Jiřík (83. Krumhanzl) – Mašek (55. Osvald), L. Kučera, Melichar, Čermák – Vrána (68. Pokorný), Exner. Trenér: Zdeněk Weis.