V prvním poločase byli lepší hosté, dokonce jako první skórovali hlavičkou Melče, ale bohužel pro ně do své branky. A tak se Mutějovice snažily dál, až se to podařilo Beránkovi – 1:1, který následně zvyšoval na 1:2. Takové vlastence si dali chmelaři ještě dva. Ovšem původní odkop Kroupy, napálený přímým nártem sedl jak vyšitý a byl by z toho parádní gól z dvaceti metrů. I to se stává…

Od domácích se tedy trefil jen dvakrát Korčák. Jelikož se kopaly tři pokutové kopy proti domácím, k Beránkovi se zapsal ještě dvakrát Roubík, jednou si penalku kopnul i Černý, toho ale Kukla vychytal.

Polemizovat by se dalo nad neudělenou druhou žlutou kartou pro domácího Beneše, který by musel hřiště opustit.
Domácí lavička vytýkala hráčům příliš respektu k soupeři. Přiznala však, že měl Zavidov potřebné štěstí,a le ve druhém polčase působil fotbalovějším dojmem.

Hosté naopak polemizují nad neudělenou červenou kartou, po které by se zápas vyvíjel jinak a jako chybu vidí též neproměněnou penaltu. Podle nich by utkání slušela spíš remíza.

Asi je to pravda, Mutějovice si prohrát nezasloužily. V tabulce mají však pořád o dva body před Zavidovem náskok.

Zavidov: Kukla – V. Beneš – Pichner, Liprt, Hvězda (50. Bok) – Koc (58. Hamouz), D. Štiller, Špička (65. Devera), Krejza – Škyta, Korčák. Trenéři: Zdeněk Pichner a Jaroslav Hamouz.

Mutějovice: Aksamit – L. Roubík – Kafka, Koláček, Kroupa – Melč, Frühauf, L. Kapoun, Beránek (55. Černý) – Sajner (65. Křikava), Staněk. Trenér: Milan Staněk.