Klekner vystřílel Slabcům remízu

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Už jen tři kola zbývají do konce okresní futsalové soutěže na Rakovnicku, protože v pátek a v sobotu byla odehrána další dvě kola. My se dnes budeme podrobněji zabývat tím pátečním – desátým kolem a zítra se ohlédneme za sobotou.

8.2.2011

Futsal 10. koloFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

Přílepy – Branov 3:7 (2:2)

Během prvních pěti minut už to bylo 1:1 zásluhou Hanycha a T. Kocha. Hosté byli lepším týmem, ale až ve druhém poločase, otázkou bylo, kdy už promění vyložené šance. Ty několikrát spálil T. Koch, když šel sám na branku, a také Bauer, který otálel se střelbou. Na druhé straně se netrefil Hanych.

Pak se ale z dálky do míče opřel T. Koch a Branov šel do vedení. Za chvíli bylo skóre zase shodné 2:2, když úřadoval opět Hanych. V první minutě druhého poločasu nastřelil Žižka hned břevno, ale pak už byl na palubovce vidět jen zkušenější Branov.

Góly přidali po autu Šika, ze hry Bauer a T. Koch dvakrát – 2:6. Snížit se podařilo Kutílkovi, který po rohu uklidil míč „pod klacek“. Pár minut do konce mohli diváci vidět možná nejhezčí okamžik večera, když Šipoš, chytající Branovu, vyjel po zákroku vpřed, dostal se až před branku soupeře a jeho mířená střela se od tyče sklouzla do branky – 3:7.

FC Kings – Slabce 6:1 (4:0)

To, že budou domácí kralovat i v zápase proti snaživým hráčům Slabec, bylo zřejmé. Poprvé vyndaval brankář Gajdoš míč ze sítě po střele Vávry. Kings neponechali už nic náhodě a natlačili se před branku Slabec od úvodních minut. Za chvilku skóroval i Hornof, posila Kings – 2:0.

Po něm dal o sobě vědět opět dobře hrající Vávra, který brankáři nasadil „housličky“. Při čtvrtém gólu bylo důležité rychlé vyvezení míče Hornofem, který předložil Hinkovi. Slabce měly možnost snížit stav, když před poločasem kopal Urban devítku, ale Trešl jeho pokus kryl.

Ta se kopala i na druhé straně a Konopásek také neuspěl. Sotva začala druhá čtvrthodinka, už dostával merunu do běhu Hornof a kličku mu spolkl i brankář – 5:0. Za tohoto stavu musel ještě Urban opustit trochu přísně hrací plochu pro červenou kartu. Pak už se hrál líbivý futsal v přesilovce.

Z mnoha kombinací směřovala ta poslední od Mokrejše na Hinka – 6:0. Slabou náplast po nepovedené devítce Kleknera vykřesal Vicjan, který další nařízený kop už proměnil – 6:1.

Branov – Slabce 3:3 (2:1)

Rychlý, pěkný zápas nahoru – dolů, ve kterém Slabce podaly velmi vyvážený a kvalitní výkon vzhledem k svému soupeři. Nejprve si krásně vyměnil Bauer s B. Kochem a prvně jmenovaný po narážečce zakončoval ve skluzu.

Přímý volný kop Branova jen posunul B. Koch a jeho syn zamířil přesně – 2:0. Za okamžik na nic nečekal Klekner a rozehrál trestňák rovnou a propálil Šipoše. Vicjan orazítkoval břevno a pak ten samý hráč zahodil devítku.

Hráči Branova nechali lehkomyslně zpracovat Kleknera míč, otočit se s ním a vystřelit. Tohle Láďa umí a nejen že srovnal, ale pak z trestňáku zamířil znovu – 2:3. Po dramatickém utkání srovnal nakonec až Šika – 3:3.

Autor: Bianka Joglová

8.2.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Cukrář, moučníkář 17 000 Kč Cukráři (kromě šéfcukrářů) Cukrář/ka. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 603251251 nebo e-mailem zdenekhollar@seznam.cz. Pracoviště: Pekárna hošer v.o.s., Palackého, č.p. 36, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Zdeněk Hollar, +420 603 251 251. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 24 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič/ka sk. C. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: převozy nákladním vozidlem po Rakovníku., Nabízíme: stravenky 100 Kč/den., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně (Řevničov 503, bývalé JZD), tel. 602321395/602351395 nebo e-mailem uctarna@framalu.cz. Pracoviště: Framalu krušovice s.r.o. - pracoviště ii, 270 54 Řevničov. Informace: František Široký, +420 602 321 395. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Rakovník, Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru, pracovitost, pracovní nasazení, ŘP sk. B výhodou., Nabízíme zajímavé platové podmínky, stravenky., Přijmeme i celé party zedníků., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 602345648.. Pracoviště: Investice a stavební práce, s.r.o., Kuštova, č.p. 2655, 269 01 Rakovník 1. Informace: Tomáš Otruba, +420 602 345 648,313 516 365. Výroba - Výroba Seřizovači 16 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Obráběč - soustružník CNC stroje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Kolešovice 323, Požadujeme: vyučení v oboru obráběč nebo Stř. průmyslová škola + praxe min. 2 roky (obrábění)., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313582522 nebo osobně. Pracoviště: Strojírna kolešovice s.r.o., 270 02 Kolešovice. Informace: Jiří Černohorský, +420 313 582 522,604 985 046.

Žďánský zařídil výhru Zavidova

Lišany zaspaly úvod střetnutí

-

Redoby tour nabízí druhé kolo

Rakovník – V sobotu 17. listopadu pokračuje fotbalová Redoby tour (halový fotbalový turnaj) druhým podnikem.

-

Nejlepším hráčem byla dívka, nejrychlejší gól dal Skála

Rakovník – Ve sportovní hale v Rakovníku začal prvním turnajem oblíbený fotbalový seriál Redoby tour. Pro ročníky 2011 a mladší uspořádalo TJTZ Rakovník první zastavení. Vítězem se stal tým SK Rakovník 2011.