II. třída - 10. kolo
Oh. Městečko - FK Hředle 5:1 (3:0) – (Hajný 2, Bestajovský, Urban, Šnídl), SK Pavlíkov - So. Mšec 1:4 (0:2) – (Franěk – Neužil 2, Trkal, Petrus), So. Janov - FK Kněževes 2:0 (0:0) – (Kintr), Sp. Lužná - FC Jesenice 3:2 (2:0) – (Drenko 3 – Čížek 2), FC PO Olešná - ČL Kolešovice 2:2 (1:2) – (Helebrant, Staněk – Roubík, Polánek), So. Sýkořice - SK Senomaty 2:3 (0:0) – (Hříbal, Šulc – Kukla 2, Zápal), SK Lány - SK Oráčov 5:_0 (3:0) – (Švolba 2, Černý L., Jungmann, Humr O.).
1. Sp. Lužná 10 9 1 0 22 : 10 28 ( 10)
2. So. Mšec 10 8 1 1 36 : 15 25 ( 13)
3. FK Hředle 10 7 1 2 23 : 14 22 ( 10)
4. SK Pavlíkov 10 7 1 2 25 : 18 22 ( 7)
5. FC PO Olešná 10 5 1 4 22 : 22 16 ( 1)
6. Oh. Městečko 10 5 0 5 29 : 14 15 ( 3)
7. FK Kněževes 10 5 0 5 20 : 17 15 ( 3)
8. So. Janov 10 4 2 4 14 : 16 14 ( -4)
9. SK Senomaty 10 3 3 4 20 : 22 12 ( -3)
10. SK Lány 10 3 0 7 21 : 25 9 ( -9)
11. ČL Kolešovice 10 2 3 5 14 : 33 9 ( -3)
12. So. Sýkořice 10 2 1 7 12 : 25 7 (-14)
13. FC Jesenice 10 2 0 8 15 : 23 6 (-12)
14. SK Oráčov 10 0 2 8 14 : 33 2 (-10)

III. třída - 10. kolo
So. Branov - TJ Šanov 4:0 (1:0) – (Krátký 2, Dubský T. 2), FC05 Zavidov B - TJ Čistá 2:0 (1:0) – (Skoupý, Štiller R.), TJ Roztoky - SK Lány B 3:0 (1:0) - (Dolejš 2, Texl), So. Pustověty - Sj. Chrášťany 4:1 (1:0) – (Bičovský V., Zuska, Šimon, Sharankevych – Lauber), SK Lišany - Ol. Rakovník 2:5 (0:5) – (Žalud, Krůta), B. Rynholec - Sp. Řevničov 2:3 (2:1) – (Měsíček, Kříž), So. Kroučová - So. Srbeč 2:1 (1:0) – (Janek, Vimr).
1. FC05 Zavidov B 10 9 0 1 37 : 6 27 ( 9)
2. Ol. Rakovník 10 8 0 2 38 : 19 24 ( 12)
3. B. Rynholec 10 5 2 3 27 : 20 17 ( -4)
4. So. Branov 10 5 2 3 25 : 20 17 ( -1)
5. So. Pustověty 10 4 2 4 30 : 22 14 ( -4)
6. SK Lány B 10 4 2 4 19 : 17 14 ( 2)
7. SK Lišany 10 3 4 3 32 : 25 13 ( -5)
8. Sp. Řevničov 10 3 4 3 21 : 22 13 ( 1)
9. So. Kroučová 10 4 1 5 16 : 18 13 ( -5)
10. TJ Roztoky 10 3 3 4 18 : 22 12 ( -3)
11. TJ Čistá 10 3 2 5 19 : 21 11 ( -1)
12. TJ Šanov 10 3 2 5 20 : 30 11 ( -1)
13. Sj. Chrášťany 10 2 3 5 17 : 28 9 ( -3)
14. So. Srbeč 10 0 1 9 15 : 64 1 (-11)

IV. třída - 10. kolo
B. Lubná - TJ Slabce 1:2 (0:1) – (Suchý), ČL Kolešovice B - FK Kněževes B 1:3 (0:0) – (Polánek D. – Vrábík, Drexler, Králička ml.), So. Petrohrad - FK Kounov 2:1 (0:0) – (Sochor P., Kunc D.), FC PO Olešná B - FC Hořesedly 6:2 (3:1) – (Karas 3, Pavlíček R., Telvák P., Kolínský – Kubec, Luksch), So. Panoší Újezd - TJ Roztoky B 8:1 (2:0) – (Polcar B. 4, Píša, Cajthaml, Knor, Červený), So. Ruda - M. Hřebečníky 5:3 (0:2) – (Vacek V., Mrnka, Pokorný, Cingr, Pondělíček – Fojtík 2, Bendl), SK Rakovník B – volno.
1. SK Rakovník B 9 8 1 0 44 : 7 25 ( 10)
2. TJ Slabce 9 7 2 0 28 : 6 23 ( 14)
3. So. Petrohrad 10 5 2 3 31 : 16 17 ( -1)
4. FK Kněževes B 9 4 4 1 32 : 7 16 ( 4)
5. FC PO Olešná B 10 5 0 5 27 : 23 15 ( -3)
6. So. Ruda 9 4 2 3 16 : 27 14 ( 2)
7. FK Kounov 9 4 0 5 25 : 27 12 ( 0)
8. So. Panoší Újezd 10 3 2 5 27 : 38 11 ( -7)
9. ČL Kolešovice B 9 3 1 5 21 : 23 10 ( -8)
10. B. Lubná 9 3 1 5 16 : 20 10 ( -2)
11. TJ Roztoky B 9 3 1 5 12 : 26 10 ( -5)
12. M. Hřebečníky 9 2 0 7 18 : 44 6 ( -6)
13. FC Hořesedly 9 1 0 8 11 : 44 3 ( -6)