Městečko – Lužná
2:1 (2:1)

Hned po deseti minutách hry se radoval domácí celek. Po rohovém kopu se dostal k odraženému balonu J. Šnídl, který střelou z dálky poslal balon k tyči – 1:0. Aktivnější Městečko se znovu prosadilo za další čtvrthodinu, když se z trestného kopu trefil k tyči druhý ze Šnídlů a přidal tak pojistku na 2:0. Přišly i další šance Městečka, ale hlavička P. Urbana a Langmajera mířila vedle. Pět minut před koncem prvního poločasu se radovali i hosté. Ze závaru ve vápně, kde nebyli městečtí obránci dostatečně důrazní, se prosadil nekrytý luženský útočník Majba a snížil na 2:1.


Ve druhé půli to byli opět Městečtí, kdo byl na hřišti více vidět a Lužnou důrazná obrana téměř do žádných šancí nepustila. Na druhé straně domácí mohli své vedení ještě pojistit. Po přihrávkách P. Šnídla minul branku z bezprostřední blízkosti Zelenka. Šance T. Procházky a Hegera pak vychytal luženský Melč. Lužná svůj souboj ještě nevzdávala a deset minut před koncem měla příležitost k vyrovnání, když závar před brankou zaváněl gólovou šancí. Domácí ale nakonec uklidili míč do bezpečí. Zápas tak skončil zaslouženou výhrou Městečka.

„Myslím si, že jsme si vítězství zasloužili, byli jsme lepší než soupeř, ale co je samozřejmě potřeba, je to, mít trochu víc klidu a přesnosti v zakončení, protože v jiných zápasech by nás tohle neproměnění brankových příležitostí mohlo mrzet,“ řekl k utkání trenér Městečka Stanislav Jansa.

Městečko: Kopernický – Kučera O., Langmajer, Wohl (70. Červený), Procházka T. – Urban P. (45. Kučera J.)., Hadrava, Heger, Šnídl J. – Zelenka, Šnídl P.
Lužná: Melč - Hájek - Fronk, Rek, Ambrůžek (30. Fidler) - Falbr (70. Bok), Majba, Lukeš, Staněk (80. Quaiser) - Bařtipán, Šnajdr.