Mutějovice – Praskolesy
2:0 (0:0)

Hosté začali utkání s respektem a v první dvacetiminutovce se zcela jednoznačně projevovala herní převaha domácích chmelařů, kteří soupeři téměř nepůjčili míč, ale k vážnějšímu ohrožení Lukavského branky se nedostali. Naopak hosté se po nevýrazném začátku stále více osmělovali a podporováni početným táborem fanoušků dvakrát nebezpečně ohrozili domácí svatyni. Nejprve ve 20. minutě vyslal dalekonosnou střelu do tyče Zelenka, k odraženému míči se na malém vápně dostal Hacmac, zcela osamocen však z bezprostřední blízkosti netrefil branku. O tři minuty později po rychlé brejkové akci pálil P. Hrdlička těsně nad. Tyto dvě šance hostí byly světlými okamžiky prvního poločasu, pak už se hrálo pouze od vápna k vápnu a nebylo tedy divu že do kabin odcházela mužstva za bezbrankového stavu.

Druhý poločas byl již o něčem jiném. V 50. minutě zahrával Haluza trestný kop a hostující J. Hrdlička si jeho střílený centr srazil do vlastní branky – 1:0. Otřesení hosté se z vlastní branky nemohli dlouho vzpamatovat, v jejich řadách zavládla nervozita a bezradnost, která se ještě prohloubila po druhé brance brance chmelařů. V 69. minutě zahrávali chmelaři rohový kop, odražený míč se dostal k Linhartovi, který nádhernou střelou z 20 m pod břevno potvrdil vedení domácích. Chmelaři měli ještě další příležitosti ke zvýšení skóre, ale dobré šance již proměnit nedokázali. Nejprve v 69. minutě zatáhl míč Staněk, zpětnou přihrávkou našel Lupáka, který však z malého vápna minul. V 80. minutě pálil z otočky na hranici velkého vápna Staněk, skvělým zákrokem se tentokrát blýskl hostující gólman Lukavský. V 82. minutě se dvakrát zastřeloval Holý, napoprvé mířil těsně nad břevno a napodruhé ještě těsněji mimo tyč. Labutí písní hostí byl pak v 90. minutě trestný kop, po němž hlavičkoval osamocený Kadeřábek mimo branku.

Mutějovice: Malinovský – Linhart – Kapoun, Šťastný, Holý – Staněk, Haluza, Pech (46‘ Rosa), Beneš - Lupák (80‘ Koláček), Placata (46‘ Pacourek). Praskolesy: Lukavský – Žalud – Hrdlička J., Kadeřábek, Smetana – Plašil (62‘ Šimonovský), Drábek, Zelenka, Švejda – Hacmac, Hrdlička P. (40‘ Šindelář). Branky: 50 min. vlastní, 69 min. Linhart.