FK Chmel Mutějovice – Sokol Tuchoměřice
0:1 (0:0)

První poločas utkání dvou bodově rovnocenných soupeřů mnoho pohledného fotbalu nepřinesl. Nepřesnosti se kupily na obou stranách, střelecká muška postrádala na přesnosti, o čemž svědčí pouhá jediná střela chmelařů mezi tyče, když ve 34. minutě z 25 metrů pálil doprostřed brány Pech. Ostatní střelecké pokusy, ať již Hlavsova dalekonosná střela ze třiceti metrů hned ve 4. minutě, Rosova hlavička ve 23. minutě, či Pechova střela po narážečce s Knapem ve 39. minutě, mezi tyče nemířily. Naopak hosté byli v tomto směru aktivnější a úspěšnější a několikrát prověřili pozornost gólmana Malinovského, ovšem nepříliš důrazně. Do druhého poločasu vstoupili hosté s dvojí změnou v kádru a hned v 52. minutě si vypracovali dobrou šanci. Po rohovém kopu Jana Cavalieriho hlavičkoval Tomáš Cavalieri k tyči, gólman Malinovský však jeho pokus vytěsnil a dorážka Opatrného mířila mimo. V 60. minutě „zazdil“ další tutovou šanci hostí Zelený, když díky dalekonosnému pasu prošel mezi dvěma bránícími chmelaři, ale zcela osamocen proti gólmanovi netrefil branku. Teprve poté se rozehráli i domácí chmelaři. Přestože byli ve své snaze brzděni arbitrem Hlavničkou, vytvořili si několik příležitostí z kategorie tutových, bohužel bez konečného efektu. V 72. minutě nedokázal Pech zužitkovat přečíslení tři na dva a těsně minul branku. V 75. minutě po Staňkově rohovém kopu hlavičkoval Hlavsa do břevna. V 81. minutě rozehráli chmelaři akci po ose Linhart – Holý – Suchánek a posledně jmenovaný nastřelil tyč a konečně v 88. minutě si nejprve Holý se Suchánkem dávali přednost na malém vápně a následný lob Lodera přes vysunutého gólmana vyhlavičkoval Jan Cavalieri z prázdné branky. A tak si chmelaři museli vypít kalich hořkosti až do samého dna. Tři minuty před koncem se k odraženému míči dostal Malíček a prostřelil domácího gólmana – 0:1. Závěrečný drtivý tlak chmelařů, série rohových kopů ani posílení útoku Malinovským či dva Hlavsovy střelecké pokusy, které daly vyniknout hostujícímu gólmanovi Dvořákovi, však alespoň korekci výsledku nepřinesly.
Mutějovice: Malinovský – Linhart – Kroupa, Hlavsa, Holý – Pech, Knap (78‘ Pacourek), Loder, Rosa (61‘ Suchánek) – Sajner , Staněk
Tuchoměřice: Dvořák – Semerák – Koritenský (46‘ Stareček), Smrž, Cavallieri Jan – Tecl (46‘ Malíček), Rovný, Cavalieri Tomáš, Opatrný (75‘ Švejdík) – Zelený, Hřebíček
Branka: 87‘ Malíček