Olympie Rakovník - Sokol Ruda 9:1 (2:1)

Na druhé straně to nejvíc střílelo rozhodčímu Sýkorovi, který zavěsil třikrát. Po dvou gólech přidal Plánička, Kolář a Filip. Olympie také netrefila pokutový kop, když Němec mířil vedle.
Ruda ve druhém poločase fyzicky odpadla, a tak se na její branku hrnul jeden útok za druhým.

A máme pro vás několik zajímavostí. Od doby, co Rakovník spadl z nejvyšší okresní soutěže, hrál s Rudou už celkem šestkrát. Vždy dokázal vyhrát a nikdy nedostal ani jeden gól, až teď v sobotu. První historickou branku do sítě Olympie (po třech letech) vsítil mladý Radek Vojanec. Skóre za těchto šest zápasů čítá pro Rakovník 51:1. Hráč Filip v těchto zápasech nastřílel dvacet branek.

Další zajímavostí zápasu byl souboj na střídačce obou mužstev, kde stáli předsedové komisí. Na domácí předseda DK Jaromír Štefan a na hostující předseda STK Karel Polívka. Úspěšnější byl opět domácí funkcionář.
Při zápase panovalo hezké počasí, přesto někteří hráči nastoupili v rukavicích. Po poločase je už sundávali.

Za Olympii Rakovník nastupuje hodně fotbalových rozhodčích. Ať už v minulosti či současnosti. V žádném jiném týmu jich tolik není. Například v sobotu bylo na Zátiší celkem šest arbitrů, kteří kdysi pískali, pískají, hráli nebo hrají za Rakovník. Na hřišti byl Křováček (bývalý sudí), Beneš (bývalý sudí), Sýkora (současný sudí), Šipoš (současný sudí), jako funkcionář a hlavní pořadatel Štefan (současný sudí) a jako divák a fanoušek Olympie Asník (současný sudí).

Olympie Rakovník: Řezníček – Beneš (46. Kolář), Cír, Němec, Šipoš, Křováček, Plánička, Sýkora, Kalfiřt, Šmíd M. (46. Filip), Kokšál. Trenér Jan Bechyně.
Sokol Ruda: Čermák, P. Vacek, V. Vacek, Valach, Ježek, Cingr, Jurgovski, Pondělíček, Pokorný, Vojanec. Trenér a vedoucí Karel Polívka.