SK Pavlíkov – Tuchoměřice
4:4 (3:2)

Oba celky vstoupily do zápasu poměrně aktivně. Po čtvrt hodině hry se Pavlíkov dostal do vedení D. Fraňkem, který z trestného kopu uklidil míč do tuchoměřické branky – 1:0. Ta samá situace se opakovala za dvacet minut na druhé straně, když se z trestného kopu trefil Valtr – 1:1. Zanedlouho schytal pavlíkovský Bauer druhou žlutou kartu v tomto zápase a předčasně odešel do kabin. Domácí tak pokračovali v deseti, ale aktivní hra, kterou předváděli, přinesla ovoce. Prosadil se T. Vodrážka, který se uvolnil na vápně a přesnou střelou vrátil vedení svému týmu – 2:1. Sotva ale Tuchoměřice rozehrály, už se rýsovalo vyrovnání. Byl to opět Valtr, který dostal balon za záda Glosera – 2:2. V posledních minutách první půle ještě kopali Pavlíkovští roh. T. Vodrážka posadil balon přesně na hlavu svého bratra Michala, který zvýšil na 3:2.


Ve druhém poločase hned zkraje hry měl tutovku Pánek, jenž šel sám na brankáře, ale jeho kličku tuchoměřický gólman vyhmátl. Hned na to se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš. Z rychlého protiútoku se gólově prosadil Švejdík a srovnal tak na 3:3. Po dvou minutách přišla další rána. Ze skrumáže před pavlíkovskou brankou vystřelil Hřebíček a poslal svůj tým do vedení – 3:4. Alespoň bod pak vydoloval z Tuchoměřic Samson, který svou brankou srovnal na konečných 4:4. V posledních třiceti minutách došel oběma celkům střelný prach a hrál se tak fotbal pouze po vápna bez větších šancí.


„Podle výsledku to vypadá na útočný fotbal z obou stran, ale to bohužel byl jen chvilkami. Hrálo se od vápna k vápnu. Ani my, ani soupeř nechtěl prohrát,“ řekl k utkání trenér Petr Čech.


SK Pavlíkov: Gloser – Dvořák, Týče, Vodrážka M., Ulrich (80. Konopásek) – Samson, Pánek, Polcar, Bauer – Franěk, Vodrážka T.