Senomaty – Zavidov 3:2 (0:1)

Až do dvacáté minuty se na ploše nic významného neudálo, oba celky bojovaly především ve středu hřiště a vytvořily si pouhé náznaky šancí. Pak přišla chyba brankáře Červeného, který rozehrával míč od branky a nahrál přímo Korčákovi, pro něhož nebyl problém se do prázdné kasy trefit – 0:1. To byl také jediný gól první půle.

Po změně stran hráli Senomatští aktivněji a za pět minut bylo srovnáno. Samostatnou akci zakončil Mácha – 1:1. Hned za tři minuty poslal Klouček balon mezi obránce na Máchu, který utekl a dal na 2:1. Zavidov se ale ještě nevzdal a dokázal srovnat, když se prosadil hlavičkou z malého vápna neobsazený hráč – 2:2. Poslední slovo měly přece jen Senomaty. V 64. minutě se na velkém vápně uvolnil přes dva hráče Lahvička a poslal míč do protipohybu brankáře – 3:2.

„Pak jsme měli ještě tak tři gólovky a oni jednu, ale tu Červeňák chytil. Navýšit mohl Mácha, jenž byl sám před brankářem, ale ten mu střelu vyrazil na roh,“ popsal šance ve zbytku utkání trenér Zdeněk Vodrážka.

„Byli jsme bez pěti lidí, takže jsem jakž takž spokojený. Zavidov nemá špatný mančaft. Bylo to prakticky vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli o gól lepší,“ dodal Vodrážka.