SK Rakovník – FK Litoměřice 3:2 (2:1)

Od začátku se hrála vyrovnaná partie. První velkou příležitost změnit bezbrankový stav měl v 10. minutě domácí Setnička, který šel sám na gólmana, ale nepřekonal ho. Naopak krátce nato se hosté ujali vedení, když po dalekonosném centru jejich na velkém vápně nekrytý útočník obešel vyběhnuvšího Kuklu a poslal míč do sítě – 0:1. Ve 22. minutě však Zápotocký parádní střelou z 20 metrů k tyči srovnal na 1:1 a sedm minut před přestávkou po ideální Lupákově přihrávce Setnička otočil skóre ve prospěch Rakovníka – 2:1.

Úvod druhého poločasu patřil náporu hostů, kteří v 52. minutě vyrovnali na 2:2. Poté přidali na obrátkách i domácí a útoky se přelévaly od vápna k vápnu. Chyběla jim však přesná koncovka. V závěru celkem pohledného zápasu ale někteří hráči na obou stranách neudrželi své nervy na uzdě a duel nepříznivě poznamenalo několik osobních potyček. Když se hlavnímu arbitru Sýkorovi podařilo některé „kohouty“ uklidnit, rozhodl v 83. minutě o výhře domácích Isteník.

SK Rakovník: Kukla – Krejčí, Fojtík, Vaidiš, Liprt – Setnička, Zápotocký, Mžourek, Pucholt – Severin, Lupák. Hokejově střídali Isteník, Guadalupe, Schwendt, Červený a Koch. Trenér Radim Suchánek. (jm)