FK Chmel Mutějovice – Sparta Lužná 1:1 (0:0)

Utkání hrané za vytrvalého deště na obtížném terénu začali lépe domácí. Již ve 13. minutě unikl po křídle Koláček, odcentroval do malého vápna, nabíhající Staněk však míč přeběhl. Obě mužstva se poté omezila na taktiku dlouhých nakopávaných míčů, která však žádný efekt nepřinesla. A tak největší šancí domácích byly dva trestné kopy. První z nich zahrávaný Linhartem ve 22. minutě skončil na břevně branky hostí a druhý Lupákův v závěru prvního poločasu zmařil excelentním zákrokem gólman Melč. Jedinou nadějnou šanci hostí zahodil ve 32. minutě chybnou přihrávkou Bařtipán.

Poločasová přestávka prospěla více hostím, kteří druhý poločas zahájili daleko aktivněji. V 55. minutě se v závaru v malém vápně nejlépe zorientoval Bařtipán, lobem však přehodil nejen gólmana, ale i branku. Útočná snaha hostí byla oslabena v 60. minutě, kdy musel hřiště opustit za nevhodný komentář k výroku rozhodčího Fidler. Domácí však početní převahu nedokázali využít a navíc Fidlera napodobil v 77. minutě Staněk a i on musel předčasně do kabin. Hosté si postupem času vypracovávali mírnou územní převahu, přesto největší šanci ke změně skóre měl v 65. minutě domácí Holý, který dalekonosnou přízemní střelou jen těsně minul tyč Melčovy branky. Další infarktovou situaci připravil přihlížejícím divákům gólman Malinovský v 70. minutě, když si lehkou střelu směřující snad tři metry od branky téměř srazil do vlastní sítě.

Po průměrných téměř osmdesáti minutách, jakoby k závěrečné desetiminutovce nastoupila jiná mužstva, hra se začala přelévat ze strany na stranu a šance střídala šanci. V 82. minutě odcentroval Majba a na penaltě stojící Laňka napálil míč do domácího obránce. O minutu později unikl Fronk, s jeho centrem si tentokráte daleko lépe poradil Bařtipán a nekompromisně poslal hosty do vedení 0:1.

Domácí kontrovali o tři minuty později rychlou akcí, na jejímž počátku stál Holý, který ideální přihrávkou mezi obránce našel Rosu, ten patičkou přiťukl lépe postavenému Šťastnému, který propálil vše před sebou – 1:1. Stejně jako v Městečku, vyvinuli domácí chmelaři v závěru utkání doslova drtivý tlak, ale ani tentokráte se jim utkání zvrátit nepodařilo. Dvakrát se ocitl v šanci Linhart, ale ani jednou neodkázal míč protlačit hradbou bránících hráčů a když i další utěšená Holého střela skončila pouze v boční síti, rozešla se obě mužstva nerozhodným výsledkem 1:1.

Mutějovice: Malinovský – Linhart – Kapoun (86‘ Pech), Šťastný, Rosa – Lupák, Haluza, Beneš, Holý - Staněk, Koláček
Lužná: Melč – Hájek (33‘ Majba) – Staněk, Rek, Koula – Ambrožek, Fidler, Chládek, Fronk – Bařtipán, Šnajdr (75‘ Laňka)
Branky: 86‘ Šťastný – 83‘ Bařtipán