FK Chmel Mutějovice – Sokol Jeneč 0:2 (0:1)

Hosté z Jenče vstoupili do utkání aktivněji. Již v 7. minutě prověřil Šafránek dalekonosnou bombou pozornost gólmana Aksamita. Pak se však nasazení na obou stranách vytratilo a opatrné rozehrávky obou mužstev končili na hranici šestnáctky. Teprve ve 25. minutě se k samostatné akci odhodlal Kotík, odcentroval do vápna na osamoceného Šafránka, který však z bezprostřední blízkosti netrefil branku. Reparát složili hosté o minutu později. První brejkovou šanci ještě stačil zlikvidovat včasným vyběhnutím Aksamit, ale na následující centr a střelu Jaroslava „Čendy“ Kotíka již nestačil – 0:1. Chmelaři byli k vyrovnání blízko ve 35. minutě, Staněk zatáhl po křídle, zpětnou přihrávkou našel osamoceného Sajnera, který však nastřelil brankáře Riga.

Rovněž do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Agilní Kotík se proháčkoval až před Aksamita, závěrečnou střelu však nedokázal usměrnit do branky. Pohledné akce se diváci dočkali i na druhé straně. Staněk si na vápně narazil s Placatou, ve snaze o závěrečnou střelu však v pádu na míč nedosáhl. V 78. minutě dali domácí příliš prostoru hostujícímu Kováčovi, který prošel v pohodě z vlastní poloviny až k velkému čtverci a přesnou přihrávkou našel nikým nestřeženého Vosáhla, pro kterého bylo lahůdkou skórovat 0:2. Domácím chmelařům nebyl dopřána ani korekce výsledku, když v 83. minutě Placatova pohotová střela z otočky trefila hostujícího gólmana, a po třetí prohře v řadě zůstávají stále bez bodového zisku.

Mutějovice: Aksamit – Linhart – Kroupa, Šťastný, Holý – Beránek, Knap, Rendl (68‘ Roubík), Staněk – Sajner, Placata
Jeneč: Rigo – Valko Jan, Inneman, Dolejš, Pelichovský – Vosáhlo, Šafránek (26‘ Hromádka), Valko Pavel, Valko Petr – Kováč (81‘ Souček), Kotík (86‘ Valko Pavel)

Autor: Eva Dušková