Tatran Rakovník B - Roztoky 7:1 (3:1)

Hned ve 2.minutě hosté zaskočili obranu Tatranu a Ježek rozvlnil síť za Herinkovými zády na 0:1. Na vedení Roztok velmi rychle odpověděl střelou zdálky M.Somol a i v dalším průběhu měl Tatran častěji míč na svých kopačkách. V 6. minutě zahrozil Bethel hlavou, ve 26. minutě Poláškovu střelu vyrazil gólman Tomášek na roh a neujal se ani Eckův přímý kop. Na druhé straně hosté zahrozili pouze Benešovým průnikem, ale vše podstatné se odehrálo v poslední pětiminutovce prvního poločasu. Nejprve se prosadil Polášek na 2:1 a vzápětí Bethel z levé strany nekompromisně poslal míč do roztocké branky potřetí.

Poslední nadějí na zvrat v utkání pohrdl v 53. minutě Krůta, když ze značky pokutového kopu netrefil branku, a o šest minut později rychlonohý Urik zvýšil už na 4:1. Brankář Tomášek, nejzaměstnanější muž Roztok, pak v závěrečné čtvrhodince sice reflexivně odvrátil Kolocovu střelu z voleje, ale kanonýr Polášek si věděl rady hned dvakrát a v 90. minutě podtrhl brankový účet zápasu pohotový Šerf.

Sestava Tatran B: Herink-Eck, Volráb (44. Šerf), M. Somol (66. Kněžík), L. Kapoun, Varga, Křikava, Urik, Novák, Bethel (60. Koloc), Polášek. Trenér: Josef Andrlík.
Sestava Roztoky: Tomášek - Horáček, Šulc, Kočárek, Texl, Krůta, Fikejz, Kuchov, Ježek, Beneš, Kaplan, střídal Maršík.