Městečko – Dobřichovice 2:2 (1:0)

Do zápasu vstoupily oba celky opatrně, ale hned ve 13. minutě doběhl dlouhý nákop Kopernického P. Šnídl a z vápna otevřel skóre – 1:0. Po zbytek první půle se hrálo bez větších šancí na obou stranách, když boj se odehrával především ve středu hřiště. Do kabin tak odcházeli domácí s jednobrankovým náskokem.

„Zase jsme ztratili vyhraný zápas. Tentokrát jsme si tolik šancí nevytvořili, soupeř byl lepší než před týdnem. Byl to boj, ale bohužel to ovlivnilo i to, že jsme dostali gól z přísné penalty,“ vyjádřil se po utkání zklamaný trenér Stanislav Jansa.

Po změně stran se mohli po čtvrt hodině hry Městečtí opět radovat. Hadrava našel na pravé straně Zelenku, který nahrál před branku J. Urbanovi a ten zvýšil na 2:0. Zápas se vyvíjel pro domácí dobře, ale přišla přísná penalta za faul O. Kučery. Tu Dobřichovice s přehledem proměnily a snížily tak na 2:1. Nakonec byl ještě po dvou žlutých kartách vyloučen T. Procházka a Městečko se o deseti lidech muselo bránit. Soupeř se usídlil na jejich půlce a ohrožoval branku Kopernického. Po rychlém brejku měl ještě šanci P. Šnídl, ale nedokázal trefit branku. V samém závěru už domácí nedokázali odolat, když dobřichovický hráč vnikl do vápna a křižnou střelou k pravé tyči srovnal na konečných 2:2.

Městečko: Kopernický – Kučera O., Bestajovský, Héger, Procházka – Urban P (45. Wohl), Hadrava, Urban J., Šnídl J. – Šnídl P., Zelenka.