Nové Strašecí - Sedlčany 0:1 (0:1)

Hned druhá minuta přinesla zajímavou příležitost pro domácí fotbalisty, když byl ve vápně faulován Kudela a hlavní sudí se nebál fouknout do píšťalky. Na značku pokutového kopu si připravil míč Břečka, jehož pouťovou střelu brankář vyrazil. Po chvilce utekl Kudela po pravé straně a přihrávkou našel J. Mrázka, který podkopl balon a ten těsně minul branku a zapadl na horní síť sedlčanské svatyně. Na druhé straně se ocitl za obranou hostující útočník, který obstřeloval vyběhnuvšího Kuta, ale balon minul pravou tyč. Strašecí to zkoušelo dál a dobrá příležitost přišla. L. Mrázek přešel po pravé straně přes dva hráče a přihrávkou našel Kudelu, který si připravil balon ke střele, ale jeho ránu gólman vyrazil. Následně se snažil dorážet J. Mrázek, ale brankář byl u míče rychleji. Sedlčany pak zahrozily dvakrát za sebou, když jednou vyškrábl Kut střelu z vápna konečky prstů mimo tři tyče a z následného rohu vyrážel dobře mířenou hlavičku protihráče. Skóre se ale přece jen měnilo. Ve 42. minutě se prosadil Havel, který střelou z vápna nedal Kutovi šanci. Domácí mohli odpovědět těsně před koncem Ducárem, jeho střela k pravé tyči z pětadvacetimetrů ale brankáře nepřekvapila.

Po změně stran se hrálo celých pětačtyřicet minut na půlce soupeře, ale gól se přes veškeré snahy vstřelit nepodařilo. Chyběl nápad a finální přihrávka. Strašecí tak sedlčanskou svatyni nedobylo ani jednou a ztratilo cenné tři body.

"Jedním slovem ostuda," nechtěl hodnotit utkání rozčarovaný trenér Miloslav Mrázek.

Sokol Nové Strašecí: Kut - Pejša, Štika, Duchoň, Šebesta - Břečka (45. Soukup), Mrázek L. (20. Tlustý), Mrázek J., Černý - Kudela, Ducár.