Sokol Nové Strašecí – Stará Boleslav
2:0 (1:0)

Do utkání vstoupili domácí fotbalisté velmi dobře. Hned po čtyřech minutách hry se ujali vedení zásluhou Mrázka, který křížnou střelou přes celou bránu uklidil balón do šibenice – 1:0. Další minuty přinesly Strašeckým ještě jednu šanci ke skórování, když se uvolnil Valigura a poslal míč na malé vápno Kudelovi, před kterým zasahoval hostující obránce a jen těsně překopl vlastní branku. Hosté poté zahrozili nebezpečnou střelou, ale Kut ji s námahou vyrazil na tyč. Od patnácté minuty měli hosté převahu, byli lepším mužstvem, ale do žádné šance se nedostali. A poločas tak skončil výhrou domácích 1:0.
Po změně stran se hrál lepší fotbal, ve kterém se předváděli především domácí hráči. Strašečtí se dostávali do šancí a v 70. minutě se podařilo jednu z nich gólově zužitkovat. Tlustý vysunul Valiguru, který nastřelil břevno a Mrázek pohotově dorazil do branky – 2:0. V závěru už domácí Boleslavské do ničeho nepustili, přehrávali je po všech stránkách a výsledek si ohlídali.
„Pro nás to bylo těžké utkání, protože se hrálo o šest bodů. V prvním poločase musím říct, že hosté byli lepší, naštěstí pro nás jsme to ubránili. Ve druhé půli už jsme byli lepší my a řekl bych, že po zásluze jsme vyhráli,“ vyjádřil se po utkání trenér Miloslav Mrázek.
Nové Strašecí: Kut – Vecka, štika, Duchoň, Havel – Stuchl (89. Zázvorka), Černý, Tlustý, Mrázek – Valigura ( 75. Krumhanzl), Kudela.
Trenér: Miloslav Mrázek