Sokol Nové Strašecí – Vraný 6:3 (1:2)

Vraný se ujalo vedení jako první, když hostující útočník mířil přesně. Na 1:1 upravil ale chvíli nato Kudela, který po centru Ducára hlavou mířil mezi tři tyče. Do konce první půle ještě soupeř otočil výsledek ve svůj prospěch, když se strašecká obrana nevyvarovala chyby – 1:2.

Po krátké přestávce se projevila větší trénovanost strašeckých fotbalistů, kterým na rozdíl od Vraného nedošel dech. Přesto se hostům podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, když se v 60. minutě radovali ze třetí branky. To bylo jejich poslední gólové potěšení, pak už jen vyndavali balon ze své branky. Nejprve na 2:3 snížil L. Mrázek z trestného kopu a vzápětí se po centru toho samého hráče trefil Vašák – 3:3. Gólového úspěchu se dočkal také druhý z útočníků – Ducár, jenž využil přesné přihrávky L. Mrázka – 4:3. Nenasytné Strašecí pokračovalo dál. Pátou branku po přihrávce J. Mrázka vsítil Černý – 5:3. Poslední slovo měl po přihrávce J. Mrázka Zázvorka – 6:3.

„V poslední půl hodině soupeř docela fyzicky odpadl a my jsme nedali ještě několik vyložených šancí. Utkání splnilo náhradu za mistrovské utkání, ve kterém si zahráli všichni hráči,“ řekl trenér Miloslav Mrázek.

Sokol Nové Strašecí: Kut – Pejša, Štika, Duchoň, Šebesta – Zázvorka, Černý, Mrázek L., Vašák – Kudela, Ducár. Hokejově střídali: Koula, Soukup, Břečka, Mrázek J.