SK Pavlíkov – Karlovy Vary 0:6 (0:1)

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém měly chvílemi navrch pavlíkovské hráčky. Ačkoli se dostaly do několika nadějných gólových šancí, trestal pouze soupeř. V 10. minutě se po samostatném úniku na brankářku Dolejšovou prosadila karlovarská útočnice – 0:1. Pak přišly šance na druhé straně, ale samostatný únik nedokázala Mladá zakončit gólovou trefou – balon poslala mimo branku. Srovnat mohla také Pavlíčková, ale její hlavička mířila těsně vedle. Možnost měla do konce poločasu ještě Kulhánková z trestného kopu, ale její ránu brankářka na dvakrát chytla.

Druhá půle už vypadala úplně jinak. Domácím hráčkám došlo palivo a běhaly pouze karlovarské hráčky. Nedařily se přihrávky a hra postrádala přesnost. Podle toho to také vypadalo. Vary toho náležitě využily a pěti dalšími trefami sestřelily Pavlíkov - 0:6.

„Do zápasu jsme vstoupili docela v pohodě. I když jsme se nevyvarovali chyb, které hned v desáté minutě potrestali, ale pak se hra vyrovnala. V závislosti na tom, jaký byl terén, tak první poločas měl svou kvalitu. O bojovnosti to bylo určitě. Občas se povedly i některé naše kombinace. Druhý poločas byl úplně obráceně. Nefungovalo vůbec nic, chyběl pohyb i bojovnost a výsledek je takový, jaký je,“ hodnotil utkání trenér Jaroslav Červený.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Bártová, Virglerová, Pospíšilová, Procházková – Brabcová, Pázlerová, Mladá, Pavlíčková, Hlaváčková, Kulhánková. Střídala: Černá. Trenér: Jaroslav Červený.